PDA

Arată versiune întreagă : Povestea mea, cat de greu am obtinut o viza turistica 651 pentru Australia

eurotek
03.03.2011, 10:38
Deci, exista in ziua de azi un sistem electronic australian prin care se acorda viza turistica pentru cetatenii statelor Uniunii Europene, foarte rapid, in mai putin de 2 minute. Dar nu se aplica si in cazul Romanilor, sex masculin, varsta sub 40 ani.

Bunnn, eu am "calatorit" mai bine spus vagabondat prin multe locuri, am ajuns si in US de unde am fugit ca sa scap de plata a multor $$$, chiar daca americanii nu imi cunosc numele meu adevarat, totusi m-au fotografiat si amprentat. De intrat in US, am intrat si iesit prin Mexic, fara nicio problema.

Acuma am intrat intr-alta belea in Norvegia, vatamare corporala grava, si am in plan sa plec in Australia, am niste neamuri acolo.

Deci, in mijlocul lu` januarie2011 am aplicat prin internet pentru viza turistica. Acolo pe internet te intreaba despre:
- nume, prenum, data nasterii
- seria de pasaport
- daca ai vreun sponsor in Australia (am ales "NO")
- daca ai fost condamnat la mai mult de 12luni (chiar daca am fost, am ales tot "NO" )
- si la pen-ultima intrebare, "Employment status" am ales "Unemployed"
- si la ultima intrebare "Evidence of funds" am ales "Yes, maintaining myself while being in Australia"

Cele 2 ultime intrebari sunt foarte importante !
Deci, daca esti din Romania, esti baiat si esti sub 40 de ani, poti sa fi 100% sigur ca cererea ta pentru orice viza, nu neaparat turistica, va fi procesata manual de catre un ofiter de imigrari, in cazul meu Amanda Williams

La inceputul lunii februarie2011, primesc un e-mail, prin care mi se cer:
- copie scanata a fluturaselor de salariu de la ultima slujba a mea (****, n-am lucrat niciodata :cool:, am facut pe computer niste fluturasi de salariu si am pus drept date de contac, telefoanele la niste unchi de-ai mei, si uite asa m-am scos cu trei angajatori: un neamt, un francez, un roman, daca cumva Amanda Williams vrea sa verifice, sa-mi sune unchii)
- copie scanata dupa extras de cont bancar (le-am trimis un extras de cont nemodificat de la o banca norvegiana, si un alt extras de cont modificat de mine, adica am mai adaugat multi €€€ pe foaie, de la o banca franceza, pentu ca bancile franceze nu dau detalii nimanui cu privire la cati bani sunt pe cont, in orice caz, ambele copi aratau super-valide)
- o scrisoare cu privire la ce intentionez sa fac in Australia, si pe ce durata de timp (am scris ca ma duc la pescuit, la inot, sa ma dau cu placa pe valuri, etc etc, in orice caz am scris acolo cu mana vreo 5 foi pline A4, cu numai minciuni si bazaconii, aAaAa si sa nu uit.... am spus ca sunt nascut in Italia)
- imi dau numar meu de mobil pe scrisoarea aia si primesc un telefon intr-o Joi pe la 04:00 AM dimineata la mijlocul lunii february2011

La telefon ma intreaba fufa aia de Amanda daca pot dovedi ca sunt nascut in Italia, si daca cunosc pe cineva in Australia, si daca am suferit de tuberculoza. Le-am spus ca sunt nascut in Napoli, ca parinti la momentul nasterii mele erau refugiati dintr-o tara comunista, ca parintii mei asteptau azil in Italia cand eu m-am nascut, si ca eu m-am nascut intr-o pivnita, si ca nu am niciun certificat de nastere pentru ca nu am fost nascut in spital. Convorbirea a durat 20minute, in tot acest timp, eu re`citeam exact ce am scris in scrisoarea aia de 5 pagini trimisa ei. Tot timpul mi-am pastrat calmul si foarte glumet.

A doua zi, intru pe internet, si vad "APPLICATION APPROVED"

Si uite asa am primit eu viza turistica 651.

eurotek
03.03.2011, 10:53
Acuma, eu am dreptul sa intru in Australia pe o perioada de 3luni, pentru ca pe urma sa fac o iesire de 5zile, pentru ca apoi sa ma intorc inca 3luni. Iara fac o iesire de 5zile, iara ma intorc 3luni. Iesirea am sa o fac spre Auckland, costa 140AUD dus/intors cu Air Asia, sau Tiger Air, adica foarte ieftin, un fel de Ryanair.

Utima iesire a mea, am sa o fac cu vaporu, paza de coasta, adica politia portuala, imi va lua pasaportul, il va baga intr-un aparat si din momentul acela eu voi figura ca fiind iesit din Australia. Ei bine, in loc ca eu sa ma sui pe vapor, eu am sa ma fac nevazut. Imi gasesc in 2 ani o bagaboanta de australianca, ii dau niste puţă si ma fac si cu sedere permanenta !

Pe urma o aduc pe verisoara-mea, pe urma verisoara-mea il aduce pe frate-mio, si in 10ani toata familia va avea rezidenta australiana !

encore
03.03.2011, 11:16
Sorine, iti doreai Petrica. Cred ca nici in visele tale cele mai erotice nu ai visat sa primesti trei intr-o luna. Primu-i Domn' Inginer, acum asta de mai sus, si chiar si baiatu cu transportul la Strasbourg a avut un inceput promitator ... ; in curind cred ca va trebui sa faci o selectie dintre ei daca se anunta prea multi.

eurotek
03.03.2011, 11:19
Sorine, iti doreai Petrica. Cred ca nici in visele tale cele mai erotice nu ai visat sa primesti trei intr-o luna. Primu-i Domn' Inginer, acum asta de mai sus, si chiar si baiatu cu transportul la Strasbourg a avut un inceput promitator ... ; in curind cred ca va trebui sa faci o selectie dintre ei daca se anunta prea multi.

Sorin, ma doreste pe mine !

El stie ca voi fi acolo, si in cativa ani toti de-ai mei vor trai gras de bine pe Centrelink !

Ehh, lasa o pun pe bunica pe Centrelink, pentru ca ceilalti traiesc deja super bine pe bidrag in Norge si Sverige !

In final, il intrecem pe Sorin !

sorin
03.03.2011, 11:30
nu-i bai coane, facem sondaje si votam. cine-si dorea, eu sau voi? lol

eurotek
03.03.2011, 11:36
nu-i bai coane, facem sondaje si votam. cine-si dorea, eu sau voi? lol

Stati asa faraonilor, linistiti, ca e mai bine cu noi in Australia decat cu altii. Ce dumnezeu, coane, vrei sa ai indieni si chinezi care beau ceai din râme si pene de pinguin, acolo langa voi ?

Australia e mare, si e loc si pentru noi !

Pisoi
03.03.2011, 12:08
Acuma, eu am dreptul sa intru in Australia pe o perioada de 3luni, pentru ca pe urma sa fac o iesire de 5zile, pentru ca apoi sa ma intorc inca 3luni. Iara fac o iesire de 5zile, iara ma intorc 3luni. Iesirea am sa o fac spre Auckland, costa 140AUD dus/intors cu Air Asia, sau Tiger Air, adica foarte ieftin, un fel de Ryanair.

Utima iesire a mea, am sa o fac cu vaporu, paza de coasta, adica politia portuala, imi va lua pasaportul, il va baga intr-un aparat si din momentul acela eu voi figura ca fiind iesit din Australia. Ei bine, in loc ca eu sa ma sui pe vapor, eu am sa ma fac nevazut. Imi gasesc in 2 ani o bagaboanta de australianca, ii dau niste puţă si ma fac si cu sedere permanenta !

...dupa povestea ta vad ca ai ceva "antecedente" la activ ...crezi ca o sa-ti tina cioaca la nesfarsit? /:)
...cu toate iesirile si intrarile planificate ma intreb cum faci si rost de "gologanii" de transport:-?

Pe urma o aduc pe verisoara-mea, pe urma verisoara-mea il aduce pe frate-mio, si in 10ani toata familia va avea rezidenta australiana !
...planuiesti cumva sa-ti deschizi fu'n "biznis" cu ferme de oi? ...sau sa "vizitati" toata Australia? :d:

eurotek
03.03.2011, 12:20
...dupa povestea ta vad ca ai ceva "antecedente" la activ ...crezi ca o sa-ti tina cioaca la nesfarsit? /:)
...cu toate iesirile si intrarile planificate ma intreb cum faci si rost de "gologanii" de transport:-?

Gologani am, destui cat sa traiesc pentru urmatorii 20 de ani un nivel de trai decent ! De unde ii am, ehe he he, de acolo din US, de prin EU !!!

...planuiesti cumva sa-ti deschizi fu'n "biznis" cu ferme de oi? ...sau sa "vizitati" toata Australia? :d:

Nu, nicidecum, eu nu am muncit o iota toata viata mea, dar chestia e ca eu am multi in familie, si mai jumatate dintre noi a ajuns destul de bine, cu acte si subventii guvernamentale acordate de tari precum Germania, Franta, Suedia, Norvegia.

Mai am cateva verisoare si un frate mai mic, la care sa le fac rost de sedere permanenta in Australia, si sa incerc sa o pun pe bunica pe Centrelink.

:d

Pisoi
03.03.2011, 12:44
Gologani am, destui cat sa traiesc pentru urmatorii 20 de ani un nivel de trai decent ! De unde ii am, ehe he he, de acolo din US, de prin EU !!!
...si tocmai in Australia ti-ai propus sa te stabilesti si sa-ti petreci urmatorii 20 de ani sa-ti papi gologanii? ...se pare ca ai "lucrat" intens prin US si EU :d

Nu, nicidecum, eu nu am muncit o iota toata viata mea, dar chestia e ca eu am multi in familie, si mai jumatate dintre noi a ajuns destul de bine, cu acte si subventii guvernamentale acordate de tari precum Germania, Franta, Suedia, Norvegia.

Mai am cateva verisoare si un frate mai mic, la care sa le fac rost de sedere permanenta in Australia, si sa incerc sa o pun pe bunica pe Centrelink.

...bag'seama ca s-a cam stricat piata prin EU :d:

kiddy
03.03.2011, 12:50

Sa-nteleg ca tu ai fost insarcinat sa veghezi la "propasirea" neamului?:d

eurotek
03.03.2011, 12:58
...si tocmai in Australia ti-ai propus sa te stabilesti si sa-ti petreci urmatorii 20 de ani sa-ti papi gologanii? ...se pare ca ai "lucrat" intens prin US si EU :d
Nu am fost niciodata acolo, vreau sa vad cum e acolo. Eu nu ma duc in Australia cu ideea de a emigra pe o pajiste mai verde, ci ma duc in spirit de aventura.

Si cu ocazia asta, vreau sa vad daca sunt capabil sa prostesc vreo englezoaica sa iau rezidenta permanente, pentru ca pe urma sa o aduc pe verisoara-mea si pe frate-mio mai mic, ca ambii sa mearga la facultate aicia. Si cu ocazia asta sa imprastii familia si in Australia !

...bag'seama ca s-a cam stricat piata prin EU :d:

In EU, am fost peste tot, cu exceptia tarilor slavone si a Ungariei.

In Norvegia (nu este in EU) am batut pe cativa de i-am bagat in spital, si daca ma fac 2 an de zile nevazut, procurorul inchide cazul (asa e regula acolo), iar eu raman cu cazier curat.

Deci este o situatie WIN-WIN

eurotek
03.03.2011, 13:06
Sa-nteleg ca tu ai fost insarcinat sa veghezi la "propasirea" neamului?:d

Ha ha ha, mierda divertida.

Aiiii, nu sti tu ce bine iti prinde sa ai neamuri peste tot !

Oricum eu am o verisoara de 17ani, ea tot il bate la cap pe frate-su ca vrea sa traiasca fie la Miami fie la Sydney.

Ei bine, cand isi va termina liceul, eu am sa-i fac cadou, o rezidenta si un loc la facultate in Australia !

Iar frate-mio deasemenea are 16ani si spune-mi mie cu cei strica daca cand va fi de 20 de ani va avea rezidenta permanenta in Australia ?

eu ma "insor" cu verisoara-mea, iar verisoara-mea se "marita" cu frate-mio.

Sti de ce este nevoie pentru a ti se oferii viza de imigrant? ... de poze ! Yepp, de poze care sa dovedeasca ca solicitantii vizelor sunt super indragostiti, iar in cazul de fata exista numeroase poze, de la nunti, botezuri, petreceri, craciune, revelioane, zile onomastice...

He he he, scoate capul din borcan si gandeste.... Nu ai tu ideea cate si mai cate se intampla pe lumea asta. De exemplu cat timp am stat in Anglia am ramas uitmit, de tactica aplicata de indienie, care in 10 ani isi aduceau toata familia in UK. Adica se casatoreaun intre ei !!!

Ha ha ha, esti copil manolo, iar daca nu ai frati, neamuri, surori, sa sti sincer ca imi pare rau. Ca totusi daca ai fi avut te-ai fi simtit super fericit !!!!

Pisoi
03.03.2011, 13:40
....
In EU, am fost peste tot, cu exceptia tarilor slavone si a Ungariei.
...pai actual prin ce tara iti "clatesti" ochii? ...ca banuiesc ca nu-ti irosesti "vistieria" prin romanika :thinking:

In Norvegia (nu este in EU) am batut pe cativa de i-am bagat in spital, si daca ma fac 2 an de zile nevazut, procurorul inchide cazul (asa e regula acolo), iar eu raman cu cazier curat.

Deci este o situatie WIN-WIN
...impresionant! ...sa intelegem ca ai un "masterat" si in pugilistica :starsmile:

alex21
03.03.2011, 14:44
Bai eurotek, am citit acest topic doar asa din curiozitatea de a vedea cu ce te mai lauzi in limita ta de gandire!
Din cauza unor scarbe ca tine multi dintre noi suntem huiduiti pe strazile din afara tarii, din cauza unora ca tine toti cred ca romanii sunt tigani si invers!
Imi cer scuze fata de restul pentru vorbele urate scrise insa unul ca acest individ nu merita sa traiasca!
Am un gand si am sa muncesc pentru el iar apoi de nu am sa ciurui la tigani pana nu mai ramane unul in Tara Romaneasca!

kiddy
03.03.2011, 16:00
Bai eurotek, am citit acest topic doar asa din curiozitatea de a vedea cu ce te mai lauzi in limita ta de gandire!
Din cauza unor scarbe ca tine multi dintre noi suntem huiduiti pe strazile din afara tarii, din cauza unora ca tine toti cred ca romanii sunt tigani si invers!
Imi cer scuze fata de restul pentru vorbele urate scrise insa unul ca acest individ nu merita sa traiasca!
Am un gand si am sa muncesc pentru el iar apoi de nu am sa ciurui la tigani pana nu mai ramane unul in Tara Romaneasca!

Ai grija, sa nu calci vreodata prin Australia. Ai vazut in Norvegia...

manolica1
03.03.2011, 18:15
totul mi se pare ata de manelistic...

Pisoi
03.03.2011, 19:21
Ai grija, sa nu calci vreodata prin Australia. Ai vazut in Norvegia...
...ete' na! ....extrapolezi intentionat! ...eu unu' n-am auzit de fu'n "birt" deschis de fu'n "faraon" ca "Doroftei" in Australia :starsmile:

..shezi bland! :ideea: ...daca n-ai fu'n ciocanel la'ndemana ...sit back and relax! :d ...si eventual (te rog) sa-mi amintesti cand "sunt dus rau..." ...ca sa-mi revin ...la realitate! :cool:

eurotek
04.03.2011, 06:46

Auzi, se pare ca esti de varsta mea, 20-25 ani, undeva pe acolo.

Deasemenea, se prea pare ca urasti tziganii, ei bine puto, nu sunt nici tzigan, nici roman 100%, sunt albanez !

Si sa iti mai spun ceva, daca vrei sa faci curatenie, mai bine iti faci o prastie si te apuci sa dai cu prastia dupa Basescu, Boc si Udrea. Bineinteles, daca te tzine scula !

eurotek
04.03.2011, 06:48

Si de ce te mira, ca totul este manelistic... ?

Nu, nu este deloc manelistic, este spirit balcanic-turcesc, infipt adanc in cultura romaneasca.

Si sa iti aduc aminte, ca inca de la "conducatorii" tarii pleaca manelismele ! ! !

Pisoi
04.03.2011, 10:57
...pai actual prin ce tara iti "clatesti" ochii? ...ca banuiesc ca nu-ti irosesti "vistieria" prin romanika :thinking:

Auzi, se pare ca esti de varsta mea, 20-25 ani, undeva pe acolo.

Deasemenea, se prea pare ca urasti tziganii, ei bine puto, nu sunt nici tzigan, nici roman 100%, sunt albanez !

Si sa iti mai spun ceva, daca vrei sa faci curatenie, mai bine iti faci o prastie si te apuci sa dai cu prastia dupa Basescu, Boc si Udrea. Bineinteles, daca te tzine scula !
...deci sa intelegem ca esti in Albania acum? :)

manolica1
04.03.2011, 14:22
pai albanezii tot o natie de tzigani sunt..oleaca mai de la vest...

eurotek
05.03.2011, 01:15
...deci sa intelegem ca esti in Albania acum? :)

Du-te bha la culcare, ca tu esti trist !

Ai fi vrut tu sa ai viata ca a mea, pisoiule tristule !

:P

eurotek
05.03.2011, 01:19
pai albanezii tot o natie de tzigani sunt..oleaca mai de la vest...

Vezi, sa nu te faszpopo vreun negru pe acolo prin US.

Ia spune mai culturatule, tu ne-manelistule, tu cu ce te ocupi in US ? esti cumva rocket-scientist la Houston ?

vei fi si tu vreun carpetar, sofer pe bascula...

encore
05.03.2011, 01:33
Ai fi vrut tu sa ai viata ca a mea, pisoiule tristule !

De ce crezi ca ar fi vrut el sa aiba o viata ca a ta?

marian42
05.03.2011, 02:44
Vezi, sa nu te faszpopo vreun negru pe acolo prin US.

Ia spune mai culturatule, tu ne-manelistule, tu cu ce te ocupi in US ? esti cumva rocket-scientist la Houston ?

vei fi si tu vreun carpetar, sofer pe bascula...
Amice, fara sa fiu vreun Nostradamus, deja iti pot prezice viitorul:
- Ii vei amuza, o vreme, pe userii de aici, te vei da in stamba mai ceva o gaina beata, o sa inviorezi atmosfera pana ce-o sa se-ncinga de-a binelea si vei sfarsi c-un bold infipt in ceafa, exponat in insectarul banatilor permanent.

Pacat de tineretile tale,ca mie imi esti drag, sa stii.

opium-female
05.03.2011, 03:25
Marianeee mi-ai luat vorba din gura :) Ce ne-am face fara tine ????
haha!
Au aparut o gramada de useri noi eu care n-am mai dat pe-aici o buna bucata de vreme nu am avut placerea sa-i cunosc!Bine-ati venit si sper sa aveti sedere indelungata.

opium-female
05.03.2011, 03:33
Hombre....el papi guay EUROTEK...inteleg din cuvintele folosite de tine ca vorbesti spaniola sau ai fost la smangleala,la prosteala si prin Spania..!
Bai nene daca nu s-ar fi nascut astia destepti ca tine sa moara Bibi daca ne trezeam dracu si noi la realitate!!!Ama..scuze de palabras da sa ne intelegem..p-aceiasi lungi me de unda.
Stii ce ma rog????Sa nu te dea lumea afara de pe forum...e mai misto decat Tacerea mieilor topicul asta!Promit sa revin cu popcorn si aplauze ,tu da-i nainte cu tupeu papy!

eurotek
05.03.2011, 05:38
De ce crezi ca ar fi vrut el sa aiba o viata ca a ta?

Bhai asta pectorali cu ochelari, da tu ce esti aicia, esti cumva sora-sa ?

:lol:

eurotek
05.03.2011, 05:42
- Ii vei amuza, o vreme, pe userii de aici, te vei da in stamba mai ceva o gaina beata, o sa inviorezi atmosfera pana ce-o sa se-ncinga de-a binelea si vei sfarsi c-un bold infipt in ceafa, exponat in insectarul banatilor permanent.

Pacat de tineretile tale,ca mie imi esti drag, sa stii.

Fittano, eu am mai spus undeva mai sus intr-o postare, ca voi sunteti nisteti tristi !

Niste cioburi de oale sparte... Toti trecuti peste 30ani, fara nicio femeie langa voi, fara familie, imprastiati pe la Cuca Macaii ca de nu faceati foamea in Romania, dar acuma stati cu frica-n dos ca nu cumva sa va dea afara de prin US, UK sau AUS.

Tristule !!! am fost si voi fi-nainte mai destept cu 5 minute !!!

eurotek
05.03.2011, 05:49
Hombre....el papi guay EUROTEK...inteleg din cuvintele folosite de tine ca vorbesti spaniola sau ai fost la smangleala,la prosteala si prin Spania..!
Bai nene daca nu s-ar fi nascut astia destepti ca tine sa moara Bibi daca ne trezeam dracu si noi la realitate!!!Ama..scuze de palabras da sa ne intelegem..p-aceiasi lungi me de unda. Stii ce ma rog????Sa nu te dea lumea afara de pe forum...e mai misto decat Tacerea mieilor topicul asta!Promit sa revin cu popcorn si aplauze ,tu da-i nainte cu tupeu papy!

chingo, nu am fost in Spania la cules capsuni, nici la dat cu ciocanu, si in primul rand Spania este o imputita de saracie !

cabron, eu am fost in Mexic ! dar nu vei ajunge tu acolo nici de te vei mai naste odata !

Vete a la mierda y vete a tu pais !

encore
05.03.2011, 06:18
Tristule !!! am fost si voi fi-nainte mai destept cu 5 minute !!!

Asta unde ai auzit-o? A spus-o altu si acum vii si-o repeti pe aicea. uite cum sta chestia, corecteaza-ma daca nu-i asa:
1. Esti pe draq albanez, esti roman tot anul. Vezi ca io-s musulman si-i recunosc pe fratii mei fie ca-s albanezi, kosovari, bosniaci sau de oriundei. Tu esti romanash, locuiesti cu ma-ta acasa la bloc in 2 camere si stai pe net duminica la prinz, ca televizoru l-a ocupat gospodina casei sa se uite pe Antena 1 ca incepe vreo telenovela
2. Ai batut pe draq in Norvegia, ai batut covoare pe la alti emigranti. povesti de le-ai auzit pe la altii. N-ai la cine sa le spui ca nu te crede nimeni, si te-ai gasit sa te lauzi pe net.
3. Stai pe banii lu parintii deocamdata, pina la urma cind se termina o sa te angajezi pe undeva pe la vreo firma de protectie si paza (asta daca te accepta aia), daca nu te faci jandarm public. Daca nu te iau nici aia de faci taximetrist. Te insori cu vreo penala de coafeza, fosta printesa de cartier cind avea 15 ani si care acum se imbraca de la Zara cind sint reduceri. faci un copil si stai la bloc toata viata si injuri pe Boc si Udrea si ti-e ciuda pe romanii care traiesc in USA si Australia.

eurotek
05.03.2011, 06:28
Asta unde ai auzit-o? A spus-o altu si acum vii si-o repeti pe aicea. uite cum sta chestia, corecteaza-ma daca nu-i asa:
1. Esti pe draq albanez, esti roman tot anul. Vezi ca io-s musulman si-i recunosc pe fratii mei fie ca-s albanezi, kosovari, bosniaci sau de oriundei. Tu esti romanash, locuiesti cu ma-ta acasa la bloc in 2 camere si stai pe net duminica la prinz, ca televizoru l-a ocupat gospodina casei sa se uite pe Antena 1 ca incepe vreo telenovela
2. Ai batut pe draq in Norvegia, ai batut covoare pe la alti emigranti. povesti de le-ai auzit pe la altii. N-ai la cine sa le spui ca nu te crede nimeni, si te-ai gasit sa te lauzi pe net.
3. Stai pe banii lu parintii deocamdata, pina la urma cind se termina o sa te angajezi pe undeva pe la vreo firma de protectie si paza (asta daca te accepta aia), daca nu te faci jandarm public. Daca nu te iau nici aia de faci taximetrist. Te insori cu vreo penala de coafeza, fosta printesa de cartier cind avea 15 ani si care acum se imbraca de la Zara cind sint reduceri. faci un copil si stai la bloc toata viata si injuri pe Boc si Udrea si ti-e ciuda pe romanii care traiesc in USA si Australia.

Nasilsin makadish ?

Ai curaj, ia spune unde locuiesti in Australia, si in Aprilie iti fac o vizita, de-ti sparg ochelarii !!!

http://img15.imageshack.us/img15/9264/img0063tu.jpg

horospu kokugu kahple katar !

encore
05.03.2011, 07:08
Fraiere, in aprilie tu o sa fii tot pe net la tine la bloc, ia zi, a terminat gospodina cu spalatul vaselor, sper ca ai ajuat-o macar si ai dus gunoiul ... Ochelarii ti-i dau tie cadou, vezi ai grija de ei ca-s made in Italy, ca stiu ca ati pus toata familia mina de la mina si v-ati luat din piata o pereche facuti in Taiwan si-i purtati cu rindul, nasol ca tie iti venea rindul doar seara, ca frate-tu-i mai mic ca tine da te ia la p**a la orice ora ... Vezi, propune-i un schimb, el iti da ochelarii si tu ii dai tricoul ala cu "Gigolo italiano 800$", poate-l fraieresti si tu macar odata, altfel tot prostul familiei ramii cit traiesti.

manolica1
05.03.2011, 11:57
tu care esti? ala care facea poza?
am intalnit o gramada ca tine care au calcat intr-un scuipat de smecher si hop si tu...

eurotek
06.03.2011, 08:57
Fraiere, in aprilie tu o sa fii tot pe net la tine la bloc, ia zi, a terminat gospodina cu spalatul vaselor, sper ca ai ajuat-o macar si ai dus gunoiul ... Ochelarii ti-i dau tie cadou, vezi ai grija de ei ca-s made in Italy, ca stiu ca ati pus toata familia mina de la mina si v-ati luat din piata o pereche facuti in Taiwan si-i purtati cu rindul, nasol ca tie iti venea rindul doar seara, ca frate-tu-i mai mic ca tine da te ia la p**a la orice ora ... Vezi, propune-i un schimb, el iti da ochelarii si tu ii dai tricoul ala cu "Gigolo italiano 800$", poate-l fraieresti si tu macar odata, altfel tot prostul familiei ramii cit traiesti.

Esti tu mahomedan, cum sunt eu locatar la bloc, bhai frână !

Spune tu adresa frână, orasul in care locuiesti si vezi tu ce de palme incasezi... bat la tine ca la cal !

Anan yanimda her gece sikiyorum mutlumusun piççç !

......(\¯`\
.......\\....\
........\\....\
...../¯`\....\¯`\
..._|.\....\....\...\.\
.(..(.\....)....)....).)
..\...\/................/
....\................../
......)............../
....../............./

ModestMouse
06.03.2011, 10:08
bat la tine ca la cal !

Cum zici tu o bati? Da mama ta stie ce faci tu in basement?

http://www.youtube.com/watch?v=DfWCkHI3q7U

encore
06.03.2011, 12:44
Care basement, n-ai vazut ce zicea la-nceput ca stau toata familia la bloc cu baia la comun, si prostu se masturbeaza ca a vazut-o din greseala pe verisoara-sa la dus, ca de-atunci numai la ea viseaza.

opium-female
07.03.2011, 02:41
Nasilsin makadish ?

Ai curaj, ia spune unde locuiesti in Australia, si in Aprilie iti fac o vizita, de-ti sparg ochelarii !!!

http://img15.imageshack.us/img15/9264/img0063tu.jpg

horospu kokugu kahple katar !

Bey SOPLA PICHAS JAJAJA...(asta d-ai ca stii cateva cuvinte-n spaniola,da la feminin n-ai stiut sa le scrii jaja)
Tu la fata care o ai ma si mira ca te-au primit prin alte tari "WHO LET THE DOGS OUT??????????????!!!"Whooo...whoooo
Nici nu trebuia sa-mi spui ca esti un amarat de cocalar ,cu tircou cu litere mari :) ai uitat sa-ti scoti lantisorul sa se vada-n poza!Petrica, stai relax ca nu-i loc de bagare-n seama!Sa nu-mi zici ca de fapt esti ala mic si amarat din poza, ca -ti dau marunti sa-ti cumperi dracu niste haine mai decente, botnita ti-o fac cadou aia de la magazin!
Hai mai uimeste lumea cu aventurile lui Guliver in tara "lili-putelor..."data viitoare sa-mi scrii cu dubla poza!
PS- Am uitat sa-ti cer adresa sa-ti trimit o cutie de paie...nu de alta da cand il vizitezi pe Encore sa ai cu ce-l sufla in ...poponeata!sa-mi spui cati membrii sunteti sa stiu cate paie sa-ti tirmit :))))))

Melina
07.03.2011, 07:27

Daca esti tare spune tu unde te gasim si venim sa iti facem citeva clipuri sa avem ce pune pe youtube.Eu zic sa te pregatesti ca pina in aprilie s-ar putea sa iti mai creasca putin parul . Te-au ras aia in cap la scoala de corectie sau ai un inceput de calvitie ?! Cred ca au batut aia ca la cal la tine si ai ajuns o mirtoaga , iar acum vii sa ne impui noua capul cu baliverne si cu visele tale erotice de rudenie. Viseaza tu in continuare la palmieri ascultind manele la piciorul blocului si anunta-ne cind inveti sa dai macar din copite , dupa ce te-or potcovii aia din bloc mai ca lumea.

kiddy
07.03.2011, 08:06
....Ai curaj, ia spune unde locuiesti in Australia, si in Aprilie iti fac o vizita, de-ti sparg ochelarii !!!
...

Spune tu adresa frână, orasul in care locuiesti si vezi tu ce de palme incasezi... bat la tine ca la cal !

Vai eurotek... Da' se poate? Cand toata lumea in ziua de azi condamna violenta, te gasisi tocmai tu?... E frumos asa?
Pate n-ai observat, da' asta nu-i un forum dedicat iubitorilor de K-1, tu ce te indarjesti asa?
Noua ne place sa ne "batem" doar in cuvinte. :peace2:

Si baga si tu o poza mai recenta, cine stie, poate pana ajungi la tropice, intre timp, ii cazi cu tronc vreunei australience...:d

encore
07.03.2011, 10:47
Ooops, eu de abia acum am vazut poza! Ca citeam forumul de pe telefon, si in browserul standard nu-mi baga pozele, numai textul, dar citind ultimele mesaje mi-am dat seama ca I must be missing something, asa ca am intrat cu Opera, si ... Si ... Yes! POZA!!!

bai, acum eu nu mai stiu, e de ris sau de plins, sau de baut benzina, gaz ... e dramatic, asta-i distrus rau omu ...

Bai eurocrem, tu ce draq ai vrut sa demonstrezi cu poza aia??? O poza din 2008 (!) cu doi cocalari. Ok, si? Banuiesc ca unul din ei esti tu. e, la alegere? Il luam noi p'ala care ne place? Si dupa aia ce?

Si vorba lui opium, ce-i cu tricoaiele alea pa voi? Unul scrie Champion, si alalalt A-J, adica Armani Jeans vrea sa zica ... Bai fraierilor, daca tot v-ati luat tricou cu inscrptii luati-va si voi ceva sa scrie Marilyn Manson, Korn, ceva acolo ... Rammstein .. Nu ca asta v-ar scoate din rindul cocalarilor, dar macar faceti si voi un statement :-) ; aratati ca aveti un crez in viata :-).

Bai, si iarasi ma intreb, de ce toti cocalarii se pozeaza numai cite doi? Adica vor sa faca double impact? Sa arate ca-s tovarasi? Frats? Familie? Ce plm mai e si asta ... astia au valoare numai luati in grup? Trist, pe bune de nu-i asa ..

Melina
07.03.2011, 12:11
Cred ca vor sa isi faca si ei un loc la mezzanine ,iar pina una alta incearca sa-si imparta teritoriu apartamentului de la parter.

http://ondin.files.wordpress.com/2009/11/image_125770273648527300_1.jpg?w=480&h=480

livia
07.03.2011, 18:04
Eu mai degraba cred ca are ceva cu unul din cei 2 din poze. Cat de nebun ar fi un om nu s-ar lauda cu ce-a comis prin alte tari si si-ar afisa cu nonsalanta poza. In rest (nu mai stiu cine zicea) e doar can-can.

opium-female
08.03.2011, 03:15
Asta-i ca si faza cu doi care furau apartamente si unu din ei si-a lasat buletinul al locul faptei..caz real de altfel.Si cocalarul nostru si-a lasat poza de buletin ca sa poata fi recunoscut mai usor...

Melina
08.03.2011, 07:17
Eu mai degraba cred ca are ceva cu unul din cei 2 din poze...can-can.
O pereche care face valuri , si-au facut si ei putina reclama pe romanian-portal.Multi tinerei si-au facut cariera sau s-au lipit de cite o motocicleta , masina etc.. prin occident , punindu-si fundul la bataie. Se gaseste cine sa ii aleaga , mai curind cred ca are sanse sa isi gaseasca un australian nu o australianca.

Nicole
08.03.2011, 08:11
Tipu are senzatia ca unu dintre cei doi din poza este Encore !

eurotek
08.03.2011, 08:43
O pereche care face valuri , si-au facut si ei putina reclama pe romanian-portal.Multi tinerei si-au facut cariera sau s-au lipit de cite o motocicleta , masina etc.. prin occident , punindu-si fundul la bataie. Se gaseste cine sa ii aleaga , mai curind cred ca are sanse sa isi gaseasca un australian nu o australianca.

Urato, ai noroc ca nu ma intereseaza Canada sub nici o forma, lasa stai ... tu acolo impreuna cu paki, ca daca m-ar fi interesat, asi veni si ti-asi da niste puță !

Ai plecat din RO pentru ca faceai foamea, lucrai ca si casierița la magazinu' de telemea. Acuma o dai tot prin depresi pe acolo prin Canada, gandindu-te cum ti-ai f***t tu viata !

LOOSERițo !

:scream:

eurotek
08.03.2011, 09:01
Eu mai degraba cred ca are ceva cu unul din cei 2 din poze. Cat de nebun ar fi un om nu s-ar lauda cu ce-a comis prin alte tari si si-ar afisa cu nonsalanta poza. In rest (nu mai stiu cine zicea) e doar can-can.

Femeie, uite cum sta treaba... poti aparea si la national television intre timp ce esti cautat de politie, in Norvegia sunt niste reguli, femeie:

1. eu il bat pe fiu`-tau de ti-l bag in spital,
2. ma aresteaza politistul pentru maxim 12ore si ma baga la celula,
3. politistul cere procurorului sa-mi prelungesaca arestul pentru maxim 4zile, pentru ca in acest timp politistul sa aibe timp sa stranga probe, martori impotriva mea
4. dupa 4zile, procurorul trebuie sa se duca la tribunal, sa arate probele impotriva mea si pe baza probelor sa ceara judecatorului sa fiu arestat pentru maxim 28zile
5. dupa acele 28zile, trebuie sa aibe loc procesul, cu martori, cu procuror, cu partea vatamata, cu avocati, cu juristi, cu juriu, etc etc, adica sa fiu judecat !

eiii bine... daca politistul (inspectorul) nu ruseste sa stranga martori si probe (de exemplu inregistrari video, amprente, arma crimei, etc) in acele 4zile, atunci procurorul nu se poate duce la tribunal sa ceara inca 28zile de arest, pentru ca procurorul nu are probe incriminatorii... in schimb procurorul imi da drumul

din acel moment ce procurorul imi da drumul, exista un termen de 3luni, termen in care eu sunt in libertate, dar politistul inca incearca sa stranga probe impotriva mea. Daca polistul reuseste in acestea 3luni sa stranga probe puternice impotriva mea, atunci procurorul dispune dinou arestarea mea.

dupa ce trec 3luni, chiar daca polistul reuseste sa dea de vreun martor, proba... nu mai este valabila, iar partea vatamata trebuie sa faca o denuntare impotriva mea. Cand partea vatamata a facut denuntarea impotriva mea, atunci polistul incearca sa ma localizeze, ca sa-mi ia declaratie, adica sa ma traga de limba ca eu sa zic vreo prostie, ca eu sa dau alta declaratie decat cea data de acuma 3luni, ca sa demonstreze ca eu mint.

ei bine, daca politistul nu ma intalneste in termen de 12luni, eu sunt liber, cu cazier curat !!! iar fapta mea se "preskriberas"

acuma intelegi tu proasto ?! cum sta treaba, eu pot aparea si la televizor, pot face ce vreau atata timp cat nu dau nas in nas cu acel inpector !!!

eurotek
08.03.2011, 09:08
Ooops, eu de abia acum am vazut poza! Ca citeam forumul de pe telefon, si in browserul standard nu-mi baga pozele, numai textul, dar citind ultimele mesaje mi-am dat seama ca I must be missing something, asa ca am intrat cu Opera, si ... Si ... Yes! POZA!!!
bai, acum eu nu mai stiu, e de ris sau de plins, sau de baut benzina, gaz ... e dramatic, asta-i distrus rau omu ...
Bai eurocrem, tu ce draq ai vrut sa demonstrezi cu poza aia??? O poza din 2008 (!) cu doi cocalari. Ok, si? Banuiesc ca unul din ei esti tu. e, la alegere? Il luam noi p'ala care ne place? Si dupa aia ce?
Si vorba lui opium, ce-i cu tricoaiele alea pa voi? Unul scrie Champion, si alalalt A-J, adica Armani Jeans vrea sa zica ... Bai fraierilor, daca tot v-ati luat tricou cu inscrptii luati-va si voi ceva sa scrie Marilyn Manson, Korn, ceva acolo ... Rammstein .. Nu ca asta v-ar scoate din rindul cocalarilor, dar macar faceti si voi un statement :-) ; aratati ca aveti un crez in viata :-).
Bai, si iarasi ma intreb, de ce toti cocalarii se pozeaza numai cite doi? Adica vor sa faca double impact? Sa arate ca-s tovarasi? Frats? Familie? Ce plm mai e si asta ... astia au valoare numai luati in grup? Trist, pe bune de nu-i asa ..

Bhai tristule, sa vezi tu de dau nas in nas cu tine in Melbourne, ce te-ncarc eu !

Lasa tu vrajeala pe internet, scrie-mi tu mie pe PM cu adresa ta ca eu vin si te bat, asa ca stai tu linistit !

Iti dau de sari in`sus ! tu pectorali cu ochelari, iti iau mobilu bha, iti sparg fata si ochelarii...

Melina
08.03.2011, 09:13
Urato, ai noroc ca nu ma intereseaza Canada sub nici o forma, lasa stai ... tu acolo impreuna cu paki, ca daca m-ar fi interesat, asi veni si ti-asi da niste puță !

Ai plecat din RO pentru ca faceai foamea, lucrai ca si casierița la magazinu' de telemea. Acuma o dai tot prin depresi pe acolo prin Canada, gandindu-te cum ti-ai f***t tu viata !

LOOSERițo !

:scream:

Degeaba te dai mare ca ai puta bai , ca nu te cred . Tu poti sa zici si sa faci ce vrei ca tot un impotent ramii.

http://img.photobucket.com/albums/v642/Frankenstein_/balaceanu.jpg

P.s. Cit despre mine, stai linistit ca nu am pierdut nimic din ceea ce nu am vrut sa pierd.

eurotek
08.03.2011, 09:18
Degeaba te dai mare ca ai puta bai , ca nu te cred . Tu poti sa zici si sa faci ce vrei ca tot un impotent ramii. Cit despre mine, stai linistit ca nu am pierdut nimic din ceea ce nu am vrut sa pierd.
http://img.photobucket.com/albums/v642/Frankenstein_/balaceanu.jpg

FĂ, DA URATĂ ESTI FĂ...

Ia si tu o aspirina...

Ti-am zis ca esti o LOOSERiță !!!

;))

Melina
08.03.2011, 09:21
Credeam ca te recunosti in poza se pare ca ochelarii care ti i-au spart astia te fac sa ai dubii sau esti pe droguri. Dut-e si cumpara telemea ca vad ca ti-e dor de caseritele tale.

eurotek
08.03.2011, 09:31
Credeam ca te recunosti in poza se pare ca ochelarii care ti i-au spart astia te fac sa ai dubii sau esti pe droguri. Dut-e si cumpara telemea ca vad ca ti-e dor de caseritele tale.

Ha ha ha, LOOSERițo ai ramas fara cascaval... fi atenta cum facem, eu vreau sa te ajut...

Tu daca ai rezidenta in Canada, deci fi atenta, e foarte simplu, ti-l trimit pe varumi-o, ca ala vrea sa ajunga acolo in Canada.

Iti da ala la puță cata doresti, asa ca doresti ?

Alternativ, uite aicia ultima solutie de tratament pentru tine...
...................

;)) suck it looserițo

encore
08.03.2011, 09:34
Ti-am zis ca esti o LOOSERiță !!!

;))

Bai talent, rezuma-te mai bine la romana, ca cu engleza nu tine. Ia vezi cu citi "o" se scrie loser. Dupa ce ai aprofundat problema, verifica-ti PMul ca-ti trimit nr.ul de telefon. Suna-ma acum daca te tine.

FidelKatzo
08.03.2011, 09:35

eu cred ca va agitati degeaba..avem de-a face cu o cunostinta mai veche,care a revenit sub alt nick..de cand au barbatii putza..?

kiddy
08.03.2011, 09:37

Si cum ziceai tu coane? Prevad ca sorin va da un "martisor" astazi.:-$

Melina
08.03.2011, 09:38
[SIZE="4"]Ha ha ha, LOOSERițo

Vezi ca ai inceput sa scrii din ce in ce mai mare , crezi ca marimea conteaza ?! bai esti afon
Eu stiu ce sa aleg si maiales am de unde alege daca doresc , dar tu esti afon
Oricum dupa ce ai debitat , esti history pentru portal.

eurotek
08.03.2011, 09:39
Bai talent, rezuma-te mai bine la romana, ca cu engleza nu tine. Ia vezi cu citi "o" se scrie loser. Dupa ce ai aprofundat problema, verifica-ti PMul ca-ti trimit nr.ul de telefon. Suna-ma acum daca te tine.

Pai trimite-l dute draq odata !!!

eurotek
08.03.2011, 09:41
Vezi ca ai inceput sa scrii din ce in ce mai mare , crezi ca marimea conteaza ?! bai esti afon

FĂ... vrei puță sau nu vrei ?

Vrei sa facem deal-ul cu varumi-o ?

Melina
08.03.2011, 09:43
eu cred ca va agitati degeaba..avem de-a face cu o cunostinta mai veche,care a revenit sub alt nick..de cand au barbatii putza..?

O fi vre-un banat/a care bintuie.Cred ca el/ea se agita mai mult.

FidelKatzo
08.03.2011, 09:46
............

bine ca nu ai pus fotografia in tricou...

encore,acuma' ce mai zici..ai vazut ce schimba haina pe om..?

eurotek
08.03.2011, 09:58

Bha frana sa te ia indieni-n dos, de acuma incolo, zi de zi, noapte de noapte...

Si sa te duci sa o lingi, cat poti tu de mult, ca esti o gaina ordinara, futu-ti viata matii de lasitate ce esti...

Bhai frână... 00961408756774(M); 00961732863950 (F) ce sunt cu numerele astea, nimeni nu raspunde !!! Luati-asi nevasta, sora, verisoara, fiica... sa ti le iau pe toate pe din dos !

Numerele astea nici nu exista, sunt numere de Libanon, 00961 !!! Suni la ele, nu raspunde nimeni !

IAR DACA SUNI LA 0061408756774(M); 0061732863950 (F) ADICA PREFIX DE AUSTRALIA 0061, RASPUNDE ROBOTUL LA DOUA FEMEIE !!!

O Sugi BIg Time, frână !!!

LOOSERE !

eurotek
08.03.2011, 10:09

Spune looserițo, facem afacerea cu verisorul meu.

Iti dam si bani, lunar, 1000CAD, pana isi ia rezidenta... adica te mariti cu el... si el te indeasa cu foarte multa puță.

Uite aicia, credema, ca are cu ce !!! e foarte dotat !!! pompeaza la tine, de iti iese pe urechi...

http://img6.imageshack.us/img6/8906/img0043qp.jpg

ModestMouse
08.03.2011, 10:16
FĂ... vrei puță sau nu vrei ?

Mai putzulica eurofrek, eu din cate imi aduc aminte, termenul de putza este folosit pentru un penis mic de copil, flaccid si neputincios. Tu cu asta vrei sa te lauzi aici?
Romanian Forum iti multumeste pentru energia pe care ai insuflat-o, ca de un timp era cam liniste pe aicilea..LOL

P.S. Si daca esti asa de istetz de ai pacalit o lume intreaga cu smecheriile tale, cum de nu ai descoperit inca butonul cu Multi-Quote? Just curious

FidelKatzo
08.03.2011, 10:28
facem afacerea cu verisorul meu.

la ce ai mai pus slanina asta ranceda pe forum,ca noi de astia am vrut sa scapam cand am plecat din tara..iti dai seama ce greata ne provoaca fotografia asta..?

eurotek
08.03.2011, 10:34
la ce ai mai pus slanina asta ranceda pe forum,ca noi de astia am vrut sa scapam cand am plecat din tara..iti dai seama ce greata ne provoaca fotografia asta..?

Bhai zdreanta, tu ce te bagi si tu-n discutie, ca chiloti-n cur ?!!

Sa inteleg ca si tu o sugi big time pe acolo prin US.

Lasa bhai zdreanta ca noi venim tare din urma... venim dupa voi !!! Si va intrecem, noi avem rezidente peste tot in Europa, noi avem cetatenii peste tot in Europa. Noi nu fugim ca lasii din tara, noi o ducem bine !!!

Bhai zdreanta, eu am intrat si iesit din US, cum am vrut eu. Am facut ce am vrut acolo, in San Diego California.

Zdreanta, du-te la culcare ! ia un joint si zboara-ti creeri... loosere

Pisoi
08.03.2011, 10:42

Iti dam si bani, lunar, 1000CAD, pana isi ia rezidenta... adica te mariti cu el... si el te indeasa cu foarte multa puță.

Uite aicia, credema, ca are cu ce !!! e foarte dotat !!! pompeaza la tine, de iti iese pe urechi...

...gagiu' pare cunoscut ...n-o fi ruda cu ala mondialu' ...cum ii zice? :thinking: ...ala "cumatru" de nu-si aducea aminte nea Base la discursul de ieri :surprised:
...pamfilica, daca esti asa leoarca de suparat pentru numerele de telefon neaccesibile ...ciripeste-l tu aici p-al tau si te sunam noi :starsmile:
p.s. tetris, ai pus-o daca accepti oferta ...te inrudesti cu presedintele;))

FidelKatzo
08.03.2011, 10:58
Bhai zdreanta, tu ce te bagi si tu-n discutie, ca chiloti-n cur ?!!

Sa inteleg ca si tu o sugi big time pe acolo prin US.

Lasa bhai zdreanta ca noi venim tare din urma... venim dupa voi !!! Si va intrecem, noi avem rezidente peste tot in Europa, noi avem cetatenii peste tot in Europa. Noi nu fugim ca lasii din tara, noi o ducem bine !!!

Bhai zdreanta, eu am intrat si iesit din US, cum am vrut eu. Am facut ce am vrut acolo, in San Diego California.

Zdreanta, du-te la culcare ! ia un joint si zboara-ti creeri... loosere

pune si tu o fotografie unde esti singur..asa in doi,arati foarte speriat..

ps.vezi ca encore ti-a dat nr de telefon valabil..esti mic.nu stii nimic..

manolica1
08.03.2011, 11:59
ai pe dreacu sa te ia... esti un carpa-n cur care are creierul cat putza de furnica... deja te vad cum faci spume la bot... bina ca ai iesit tu cum ai vrut din US... si eu te bag si de scot din p.... lu mama ta slatareasa, aia cu trei floci care tine carma pisatului.... ca tine si varu tau practicant de sumo am la uscat in pod... hai sictir ca-mi faci greata...

Melina
08.03.2011, 12:31

Bai ma lasi , vezi ca te repeti ca papagalul . Asa te-a invatat mamica sa vorbesti ? pai de asta nu te ia nimeni nici pe tine nici pe verisorul. Nu va ramine decit sa va bucurati unul de altul in continuare. Si nu ma sochezi cu nimic ca vorbesti asa urit , fiindca de la o scirba frustrata nu ma asteptam la altceva.

...
p.s. tetris, ai pus-o daca accepti oferta ...te inrudesti cu presedintele

Bai ma lasi si tu , nu ma mai baga la mijloc , maiales cind nu este cazul.

Romanian Forum iti multumeste pentru energia pe care ai insuflat-o, ca de un timp era cam liniste pe aicilea..LOL

Nu cred ca ti-au fost inselate asteptarile, cu precadere la amintirile din trecut si de pe alte meleaguri.Nu trebuie sa uitam realitatea , ca exista si asemenea specimene.

eurotek
08.03.2011, 14:42
Bai ma lasi , vezi ca te repeti ca papagalul . Asa te-a invatat mamica sa vorbesti ? pai de asta nu te ia nimeni nici pe tine nici pe verisorul. Nu va ramine decit sa va bucurati unul de altul in continuare. Si nu ma sochezi cu nimic ca vorbesti asa urit , fiindca de la o scirba frustrata nu ma asteptam la altceva.

LOOSERițo ti-o da cu bolta... nu ai vazut tu dinalea zi si noapte, nu vrei sa-ncerci ? iti dam si multi $$$ pana isi ia rezidenta... poate nebuno te indragostesti de el... de-l pupi si-n ureche ! Incaodata, tine minte... baiatu ti-o da cu bolta !
:">

eurotek
08.03.2011, 14:44
ai pe dreacu sa te ia... esti un carpa-n cur care are creierul cat putza de furnica... deja te vad cum faci spume la bot... bina ca ai iesit tu cum ai vrut din US... si eu te bag si de scot din p.... lu mama ta slatareasa, aia cu trei floci care tine carma pisatului.... ca tine si varu tau practicant de sumo am la uscat in pod... hai sictir ca-mi faci greata...

Du-te bha spartanule de bate-ti un cui in cap !!!

siktir zici, ehhh? uite aici: SIKTIR GIT KAHPENIN SIÇTIKLARI !

Melina
08.03.2011, 14:57
LOOSERițo ti-o da cu bolta... nu ai vazut tu dinalea zi si noapte, nu vrei sa-ncerci ? iti dam si multi $$$ pana isi ia rezidenta... poate nebuno te indragostesti de el... de-l pupi si-n ureche ! Incaodata, tine minte... baiatu ti-o da cu bolta !
:">

Bai "maistre" , tot nu ai inteles nimic , femeia este cea care ii spune ce si cum sa faca. Du-te la caseritele tale cu bolta ta cu tot si nu ne mai plictisii cu talente.Nici nu pot sa te calific macar la categoria golani , ca aia au macar curaj . Bati pasul pe loc cu cuvintele urite.Vai ce rusine nici macar nu stii ce ii trebuie unei femei.

eurotek
08.03.2011, 15:10
Bai "maistre" , tot nu ai inteles nimic , femeia este cea care ii spune ce si cum sa faca. Du-te la caseritele tale cu bolta ta cu tot si nu ne mai plictisii cu talente.Nici nu pot sa te calific macar la categoria golani , ca aia au macar curaj . Bati pasul pe loc cu cuvintele urite.Vai ce rusine nici macar nu stii ce ii trebuie unei femei.

Hai ca-ti spun eu ce trebuie femeii... deci,,,,

FEMEIA TREBUIE INDESATA !

ca de nu ajunge looserița prin Canada de o da tot dintr-o depresie in`alta, gandindu-se ca si-a irosit viata !

Ia spune, macar ai barbat acolo in Canada, sau mangai la cățel toata ziulica...

LOOZERița 100%

Pisoi
08.03.2011, 16:35
mane, ia si tu o mica pauza de-o tuica si lasa fanteziile tale sexuale (sau ale familiei) :d: ...mai baga ceva povesti cu Australia, sau cum vrei tu sa "ranesti in sentimente" englezoaicele de p-acolo ...ca doar asta e subectu' :cool:

p.s. cand te matolesti sa nu ne spui ...ca ne dam noi singuri seama :starsmile:

Melina
08.03.2011, 19:41
Am scapat dar nu de tot. Poate i-au astia pina miine porcul de aici , ca deja a inceput sa se imputa .

sorin
09.03.2011, 06:30
... il inchid. ce s-a scris pe ultimele pagini numai discutii de emigrare in Australia nu sunt, asa ca daca vreti sa va distrati in continuare, puteti sa deschideti un topic nou, eventual la sectiunea de poante si umor a forumului.

initiatorul topicului, eurotek, sa nu inteleaga gresit, nu i-am suspendat contul pentru ca s-a incadrat totusi in limitele minime ale regulamentului forumului, dar consider doar ca acest topic nu are are rost sa mai continue, pentru ca cei care vor informatii pentru vize nu au nimic de invatat pe aici, plus ca promoveaza si actiuni nu prea legale, ceea ce nu se incurajeaza pe acest forum.

distractie placuta pe alte topice! oricand puteti folosi informatii de aici pentru citate (quote), chiar daca topicul este inchis.