PDA

Arată versiune întreagă : Clinica Stomatologica de exceptie

ares_fly
11.09.2005, 19:40
Vreau sa va anunt ca in Romania s-a deschis o clinica stomatologica care m-a impresionat de-a dreptul. Serviciile si calitatea acestora precum si preturile practicate, m-au facut clientul lor pe viata. Clinica se numeste Proestet Dent si se afla in centrul Bucurestiului langa Foisorul de foc. Pentru mai multe informatii accesati: www..... Nu o sa regretati!!!

editat de sorin: spamul si postarea de linkuri comerciale sau personale nu sunt admise pe acest forum. adresele de email si numerele de telefon sunt admise. pentru reclama, contacteaza un administrator, sau mergi aici (link). citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

agora
11.09.2005, 22:50
Anuntul campare a fi un felde publicitate camuflata. Am deschis link-ul si m-am amuzat de "consumabile de unica folosin?a", dar oricum m-am linistit ca nu mi-ar pune pansamente reciclate. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

"...m-au facut clientul lor pe viata". Chiar asa?!? Si daca apare altceva mai convenabil o sa insisti sa stai lipit de Proestet Dent? Macar da-ne o idee cat costa o banala plomba sau o extractie ca sa avem termeni de comparatie.

GNChicago
12.09.2005, 02:42
"consumabile de unica folosinta" se refera la "unit dose" pentru a evita "crosscontamination" de la un pacient la altul.

Clinica nu arata rau si cred ca doctorii poarta manusi in poza, nu am putut mari poza sa vad mai bine, dar 99% poarta manusi.

Ar fi interesant de stiut provenienta materialelor folosite, ptrca sint pe piata materiale si materiale, mai bune sau mai rele.

MULT SUCCES!