PDA

Arată versiune întreagă : DV 2006

06.11.2004, 04:15
Salut,
vizitati siteul wwww.............ro Eu m-am inscris anul trecut la baietii astia si am castigat. Sunt super tari!!!

Sunt mai superstitios de felul meu si cred ca prin intermediari am mai mare sanse , hei chiar am avut ca am castigat .

Bafta !!!

Si daca aveti intrebari nu ezitati

06.11.2004, 04:21
buna,

m-ar interesa mai multe detalii ,te rog ,despre cum ai procedat tu.

de ex. eu sunt din cluj .. cum fac sa ma inscriu de aici,...mai am ceva prieteni dar in alte orase , ...ei cum anume procedeaza/?

trebuie sa merg undeva ? sa ma inscriu undeva? sa trimit undeva , ceva?

chestii de genul asta

multumesc

06.11.2004, 05:23
Daca esti din Cluj e foarte simplu. Anul trecut inscrierile s-au facut in Magazinul Central, si din cate am auzit si anul acesta se vor face tot acolo. Te prezinti acolo vei completa un formular, iti vor face poza cu aparat digital si ei te vor inscrie pe loc. Si lucreaza foarte ieftin, dupam parerea mea. Anul trecut eu am platit 150.000, pentru toata procedura.
Dar cred ca cel mai bine ar fi sa vb chiar cu ei. Eu am vb cu ei in prealabil prin tel.

Multa bafta, si daca castigi poate bem o cafea in state smileys/smiley9.gif

Benhblues
08.12.2004, 01:08
De ce este atat de greu sa aplici electronic?? www.dvlottery.state.gov (http://www.dvlottery.state.gov)

iti trebuie doar o conexiune la internet si tot procesul dureaza cateva minute. desigur, tb sa ai poza in format electronic la tine

bafta anyway

sorin
08.12.2004, 01:26
Inscrierea la loteria vizelor e gratuita si o poate face oricine, de pe orice computer conectat la internet. Cine vrea sa plateasca pentru ceva care este gratuit e liber s-o faca, dar asta nu mareste sansele de a castiga in niciun fel smileys/smiley2.gif