PDA

Arată versiune întreagă : INVESTITII

livius
06.09.2005, 04:06
Posed 10 zece hectare teren langa Turnu judetul Arad (granita cu Ungaria) .250 m. la drumul international.

Caut investitori.

08.09.2005, 00:39
Nu retin sa fi facut vreo oferta si mai ales tie care ma intrebi ce iti iese la afacerea astasmileys/smiley75.gif.Mi te-am adresat cumva?Sau nu citesti bine romaneste?Am specificat in Hobby-uri ca,deocamdata testez piatsa romaneasca.De unde si pana unde deductia ca ti-as fi facut vreo oferta ca sa ma intrebi ce iti iese la afacerea asta?Te-as sfatui sa te ocupi de cele 10 hectare agricole pe care le ai in Arad sau pe unde or mai fi ele,caci banuiesc ca sunt lasate in izbeliste si trage foloase de acolo,nu de la mine.

livius
08.09.2005, 08:24
Nu prea citesc bine romaneste.. e vreun bai?

Tine sfaturile pentru tine si vezi-ti de testare;bla,bla,bla.....am impresia ca tu esti lasat de izbeliste nu hectarele mele.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley2.gif

08.09.2005, 10:50
Nu prea citesc bine romaneste.. e vreun bai?

Tine sfaturile pentru tine si vezi-ti de testare;bla,bla,bla.....am impresia ca tu esti lasat de izbeliste nu hectarele mele.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley2.gif Tine-ti impresiile tinere "acolo" unde stii sicoboara-ti fruntea la nivelul oamenilor......"sfetnicule",caci atunci s-ar putea sa mai castigi ceva.

livius
09.09.2005, 02:01
Auzi TINERE Livius ce zice nenea Mihai?sa tii impresiile acolo.Livius pricepe mai greu:unde "acolo"?Cat despre coborarea fruntii la nivelul oamenilor...chiar pana la nivelul tau nu pot sa o cobor chiar daca asi vrea.Dealtfel,eu ma feresc sa plec capul pentru ca, dupa, parerea mea, "capul plecat sabia ti-l taie".Te admir ce parinteste imi zici ca atunci s-ar putea sa castig ceva.Eu iti spun ca un fiu cuviincios: nu esti tu cu asdtea" nu te.....grija.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

09.09.2005, 05:47
Esti "destept" si needucat,si nu o lasi moarta.Exprima-te liber si nu te mai ascunde dupa...puncte-puncte.Macar sa vedem ce iti poate mintea fraiere,caci poate esti de varsta lui fecioru-meu caruia nu-i ajung la crestet.Cauta-ti un forum tiganesc mai bine.

livius
09.09.2005, 07:45
Hahhahaaa Te oferi sa ma educi?vrei fara puncte?Cred ca esti mai mic, mult mai mic de cat fecioru tau nu numai la trup dar mai ales la minte.Esti si rasist . cum iti permiti sa zici in bataie de joc despre forum tiganesc? de unde ai revenit in Romania? Acuzata pe nedrept Romania, a jucat fara spectatori( la fotbal)Cum jignesti pe forum o etnie baa,na ca era sa pun puncte,nu am cuvinte cum sa te calific.In U.S.A. sau in Canada ai face o asemenea afirmatie?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley45.gifsmileys/smiley2.gif

09.09.2005, 08:19
Daca esti prost,stai acasa si lipeste-ti okii de forumul asta.Daca se mai gasesc vreo 2-3 MARLANI ca tine care se pretind educati si...HA-HA...si antirasisti,se duce naibii forumul asta.Ti-l cedez ca sa iti debitezi "elucubratiile"tale de afacerist imobiliar si mare sfatuitor.Continua sa cauti pe forum investitor ptr. islazul ala cel ai fraiere cu gura mare de la distanta.Smecheri ca tine am mai vazut...bai cas la gura.

livius
09.09.2005, 23:44
Daca esti prost,stai acasa si lipeste-ti okii de forumul asta.Daca se mai gasesc vreo 2-3 MARLANI ca tine care se pretind educati si...HA-HA...si antirasisti,se duce naibii forumul asta.Ti-l cedez ca sa iti debitezi "elucubratiile"tale de afacerist imobiliar si mare sfatuitor.Continua sa cauti pe forum investitor ptr. islazul ala cel ai fraiere cu gura mare de la distanta.Smecheri ca tine am mai vazut...bai cas la gura.

Chiar ai mai vazut? dar ti-ai sters pata galbena de pe pantaloni?

Islazul, cel ce-l am, am eu gije fii linistit.Nu-i destul ca i-ai zeflemit pe tzigaini,jignindu-ma;acum te suparasi si pe afaceristi.Asta-i prea de tot.Inainte de '89 se folosea in Romania expresia jignitoare"ba afaceristule".Ai folosit-o cumva mai cioara vopsita care te dai drept papagal?Daca tot ma recunosti ca sfatuitor iti recomand sa faci la Atena un test de inteligenta la un psihlog autorizat;n-ar fi rau sa consulti si un psihiatru.