PDA

Arată versiune întreagă : emisiuni inregistrate Basescu

thewallachian
11.08.2010, 17:28
Salut,

Imi poate spune cineva daca si unde se pot vedea emisiuni/ interviurile inregistrate cu Traian Basescu sau Emil Boc?

Fara injuraturi...

Multumesc

divo
11.08.2010, 18:08
Salut,

Imi poate spune cineva daca si unde se pot vedea emisiuni/ interviurile inregistrate cu Traian Basescu sau Emil Boc?

Fara injuraturi...

Multumesc
Cine-i Traian Basescu sau Emil Boc?Si ce vrea ei?:thinking:

thewallachian
12.08.2010, 00:41
Cine-i Traian Basescu sau Emil Boc?Si ce vrea ei?:thinking:

A, si fara bascalie de care sunt satul numai cand ma uit pe la posturile tv romanesti de 2 lei. Intrebarea mea e serioasa, mersi pt cei (care mai sunt, daca mai sunt) capabili de un raspuns serios...

Maximus
12.08.2010, 04:27
A, si fara bascalie de care sunt satul numai cand ma uit pe la posturile tv romanesti de 2 lei. Intrebarea mea e serioasa, mersi pt cei (care mai sunt, daca mai sunt) capabili de un raspuns serios...

Bascalie fac cei 2 mentionati de tine mai sus! Cu o tara intreaga!
Iar emisiune, live, poti urmari emisiunea: Romania!

thewallachian
12.08.2010, 06:33
Bascalie fac cei 2 mentionati de tine mai sus! Cu o tara intreaga!
Iar emisiune, live, poti urmari emisiunea: Romania!

Ok, daca nu poti sa ma ajuti pastreaza-ti alte comentarii pentru tine. Mersi.

Pisoi
12.08.2010, 11:53
...de Boc nu stiu (ca nu m-a interesat) dar Basescu are cateva clipuri cu discursuri pe youtube :ideea:

Loniia
12.08.2010, 16:19
Salut

Bine ai venit pe portal thewallachian ,din cate am citit din postari faci parte din generatia mai tanara din Romania ce muncesti in afara tarii ,pe forum intra toata lumea ,raspunsuri pentru intrebarile tale ori dorinta de comunicare vei gasi doar in timp,daca ai rabdare si toleranta fata de toti... :)