PDA

Arată versiune întreagă : eRomania are nevoie de voi !

Lego-kun
31.07.2010, 16:36
Te contactez din partea comunitatii romane din eRepublik. Stai , nu inchide !!! Este un ultim strigat al jucatorilor care candva dominau peste 59 de tari si 280.000 de jucatori. eRepublik este un joc online social-politic-economic-militar care iti ofera cu adevarat o a doua viata! Jocul a fost creat de catre 2 romani in urma cu mai bine de 2 ani . In acest timp Romania impreuna cu cetatenii sai au dobandit respectul tuturor aliatilor si dusmanilor datorita epocii in care Romania era imperiu ( cucerind aproape toata Rusia, Ungaria , China si India).
Acum Romania este in continuare o putere in joc avand una din cele mai bine coordonate armate dar totusi nu este ce era altadata. Acum eRomania se reface dupa luptele din Croatia ( cea mai buna aliata a noastra ) impotriva ungurilor si a sarbilor. Romania doreste din nou sa fie imperiu , romanii doresc din nou sa se simta invingatori ! Tocmai ne-am unit cu Moldova si deja ne simtim mult mai puternici ! Avem nevoie totusi de ajutor , contul tau poate ajuta tara in caz ca este atacata, in ultimul timp ungurii si sarbii vor sa se razbune pe noi datorita vremurilor in care i-am ocupat timp de 1 an asa ca avem nevoie de fiecare soldat pe campul de lupta ! Daca crezi ca te poti descura in politica , poti ajunge parlamentare sau chiar presedinte ! Daca ai talent la marketing , poti ajunge un antreprenor de succes . Si daca esti un om serios si bun strateg poti ajunge comandant de unitate mulitara !

Te asteptam !
O zi buna ,
Lego-kun,
Parlamentar de eRomania.

Link-ul de inscriere: www...

( poti sterge refferalul si sa te inscrii , dar eu nu te voi mai putea ajuta in joc )

editat de sorin: spam. citeste regulamentul inainte de a mai posta.

Felicity
31.07.2010, 16:45
...ciupercute?:thinking:

aramis_13
31.07.2010, 17:19
aiurea. individu' încearcă să adune puncte ...
spamer, desigur.