PDA

Arată versiune întreagă : ajutor la angajare

miaunica
21.07.2010, 07:16
Buna ziua tuturor

Calde salutari din Romania aceasta, putin spus imputita.

Este cineva dispus sa ajute o romanca (cu sfaturi, idei, cazare?) in vederea angajarii in Marea Britanie? Daca da, atunci va rog sa ma contactati prin email> paulsimoncat@yahoo.com. Am experienta ca operator calculator, vorbesc destul de bine limba engleza, dar sunt dispusa sa incerc alte joburi, cum ar fi cel de menajera, ospatarita, barmanita, ajutor bucatar (experienta mea in bucatarie se rezuma doar la ce gatesc eu acasa dar sotul si prietenii va pot confirma ca gatesc excelent de te lingi pe degete .....).

Va multumesc tuturor si nu ii uitati pe cei ramasi in Romania: suntem efectiv distrusi aici ........

Semneaza,
O romanca ce nu mai suporta manelele ce razbat de la orice colt de strada, nimicnicia, impertinenta, prostia si lasitatea conationalilor sai, si dezamagita total si iremediabil de acesti guvernanti care mai au putin si ne vor incasa si taxa pe respirat !

ionel1981
28.08.2011, 03:39
Ciao Simona,
procesul de gasire a unui job in Marea Britanie este destul de complicat, pentru ca spre deosebire de alte tari precum Italia sau Grecia, in Marea Britanie ai nevoie de permis de munca pentru a munci legal. Pentru un job in Marea Britanie, iti recomand sa apelezi la companiile de recrutare, deoarece ele se ocupa de obtinerea permisului de munca. Eu mi-am facut recent un cont pe Infomunca.ro si primesc constant joburi de la ei, par ok, cel putin pana acum. Dar nu sunt singurii, mai sunt si alte firme care par ok, fa o mica investigatie pe Google si vei vedea ca oferta este destul de variata.
Iti doresc succes