PDA

Arată versiune întreagă : Dallas party!!,pt toti tineri romani din dallas!!!

bmw_mov_awy
23.06.2010, 03:17
Salutare la toata lumeaa,nu obisnuiesc sa intru pe portale de discuti dar chair acum ma plictise-am si am dat de acest website si am vazut ca multi romani din DALLAS nu au prieteni!!
sunt din dallas dar momentan ma aflu cu iubita mea in Miami de doi ani relocati cu joburiile dar la inceputul lunii iulie contarctele noaste expira si vrem neaparat sa ne intoarcem in dallas pe la jumatatea lunii iulie ,noi stam in frisco area dar nu este nici o mproblema dc locuiti in denton sau garland
Suntem un grup de circa 15 priteni buni toti romani cu varsta maxima de 34 de ani si baetzi si fete fara figuri de vedete americane in cap si fara basini americane:) care stiu sa se distreze la maxim ,iar disctractiile in weekenduri se tin lantz intre noi de vineri pana duminica pe la fiecare pe acasa la un barbeque la o bericioaica rece:) sau iesim cu barca cu sky jeturile pe lacul Lewsiville iar seara se terminaa cu o iesire in club neaparat:) deci pt care sunte-ti curiosi de distractie adevarata sau de noi cunostinte si va pute-ti tine distarctie noastre sunte-ti bine veniti in grupul nostru nu conteaza ca sunte-ti baetzi sau fete,!!!! My yahoo messenger id: waterblack66 ,pt mai multe discuti despre prieteni locuri cool din dallas sau party!! :sing:

Mult nororc la toata lumea!!!