PDA

Arată versiune întreagă : Caut femeie sa ne distram Sep 23-26 in Atlanta, Ga

romi_in_florida
09.06.2010, 22:20
Trebuie sa ma duc din nou la expozitia electronica CEDIA, in Atlanta (downtown convention center) pentru 3 zile.
Ofer masa, casa, si transportatie daca ne intelegem. Oferta e buna pentru US/Canada residenti. Asta include si femeile care nu stiu cum sa gateasca, dar stiu sa mearga pe tocuri inalte.

Fiecare oferta va fi analizata complect, si personal.

Romi

encore
11.06.2010, 03:38
Bai Romi, vezi sa nu patesti ca asta de aici

http://gulfnews.com/news/gulf/uae/crime/iranian-woman-arrested-as-partner-dies-during-sex-1.636181

ca si asta tot la "expozitie" s-a dus.

VanDerGigi
11.06.2010, 11:19
http://gulfnews.com/news/gulf/uae/crime/iranian-woman-arrested-as-partner-dies-during-sex-1.636181

"Following the receipt of this report, the woman will be referred to the Misdemeanours Court on charges of having sex outside marriage.
If convicted, the woman may face up to one year in prison followed by deportation."

Nu-mi place deloc legea asta.. cand lucrurile sunt clare, judecatorul ar trebui sa dea cu ciocanul in masa pt o sentinta de minim 10 ani, ba in functie de gravitatea faptelor, chiar pe viata.

romi_in_florida
11.06.2010, 20:31
Poti sa dai sentinte, dupa placul tau, si cui vrei tu.
Si daca il iei si pe encore cu tine, ar fi frumos.

Romi

encore
12.06.2010, 04:32
"Following the receipt of this report, the woman will be referred to the Misdemeanours Court on charges of having sex outside marriage.
If convicted, the woman may face up to one year in prison followed by deportation."

Nu-mi place deloc legea asta.. cand lucrurile sunt clare, judecatorul ar trebui sa dea cu ciocanul in masa pt o sentinta de minim 10 ani, ba in functie de gravitatea faptelor, chiar pe viata.

Acum vreo 2 saptamini am citit ca o arestasera pe o romanca pt misdemeanours. Imi inchipui cum a fost la proces: "Members of the jury have you reached a verdict?" "Yes your honoured. We find the defendent guilty on 7314 counts of misdemeanour."

VanDerGigi
12.06.2010, 10:01
Acum vreo 2 saptamini am citit ca o arestasera pe o romanca pt misdemeanours. Imi inchipui cum a fost la proces: "Members of the jury have you reached a verdict?" "Yes your honoured. We find the defendent guilty on 7314 counts of misdemeanour."

Ar trebui sa ma cheme pe mine la jury duty pt cazuri din astea. Onorata instanta.. sugeram o pedeapsa de 20 de ani de munca in folosul comunitatii prestand ceea ce stie cel mai bine sa faca si totodata propunem o impartire de 50%-50% a "venitului" intre stat si reclamant.

romi_in_florida
25.09.2010, 07:31
Am ceva timp de petrecere, dar nu am avut nici o domnisoara care a vrut sa vina aici cu mine.

Astazi e ultima zi aici in Atlanta, si pina la anul viitor - La revedere.

Romi

encore
27.09.2010, 03:50
Da ma Romi, asta e, n-a fost sa fie nici anul asta ... La anul zici tu... dar ce faci ca pina la anul mai trece un an, stii cum e ... parul va fi mai alb, pielea mai palida, mai multe riduri, fatza si mai cazuta (you can't beat gravity ..), dintii mai galbejiti, muschii si mai atrofiati, ca sa nu mai vorbim ca si penisul scade in lungime cu timpul mai ales atunci cind nu e folosit. In plus gata, o sa ai 60 de ani, esti officially an old man.

Tu tot visezi la "domnisoare", mai bine uite aici niste versuri pt. tine:

"Once upon a time, on a quiet summer's evening an old man was rowing an old boat across an ancient lake.

A little frog jumped up onto the end of the boat, and the frog said to the old man, "Old man, if you kiss me, I will turn into a beautiful young princess and you can do whatever you want with me."

And the old man smiled at the frog and kept on rowing his old boat across the ancient lake.

And the frog said again, "Old man, if you kiss me I will turn into a beautiful young princess, and you can do whatever you want with me and I'll do whatever you want."

And the old man smiled and looked at the frog and carried on rowing his old boat across the ancient lake. And there was a long silence while the guitar played.

The frog said to the old man, "Old man, why won't you kiss me?"

The old man looked at the frog and stopped rowing his old boat across the ancient lake, put his hands in the air and shrugged his shoulders and said. "At my age I'd rather have a talking frog."

(Manfred Mann, "Frog", 2006)

browneyes
03.10.2010, 00:39
Tu tot visezi la "domnisoare", mai bine uite aici niste versuri pt. tine:

"Once upon a time, on a quiet summer's evening an old man was rowing an old boat across an ancient lake.

A little frog jumped up onto the end of the boat, and the frog said to the old man, "Old man, if you kiss me, I will turn into a beautiful young princess and you can do whatever you want with me."

And the old man smiled at the frog and kept on rowing his old boat across the ancient lake.

And the frog said again, "Old man, if you kiss me I will turn into a beautiful young princess, and you can do whatever you want with me and I'll do whatever you want."

And the old man smiled and looked at the frog and carried on rowing his old boat across the ancient lake. And there was a long silence while the guitar played.

The frog said to the old man, "Old man, why won't you kiss me?"

The old man looked at the frog and stopped rowing his old boat across the ancient lake, put his hands in the air and shrugged his shoulders and said. "At my age I'd rather have a talking frog."

(Manfred Mann, "Frog", 2006)

ha.....m-am stricat de ras....buna buna , mi-a placut mult :)