PDA

Arată versiune întreagă : Multumesc

eduard2010
30.04.2010, 06:03
Poate ca am deranjat pe cineva cu postul meu anterior despre cartele si ii e frica sa nu ii fur afacerea.
Mult succes si nicio problema am inteles ca tot mentalitatea aceiasi a ramas.

Multumesc.

sorin
30.04.2010, 06:04
te-am avertizat doar sa respecti regulamentul, nu te-am suspendat. citeste-l inainte de a scrie, sau vei fi suspendat daca il vei incalca.

lost30
30.04.2010, 06:18
ieri sau alataieri am cautat despre cartele aici pe forum si am mai gasit un post in care zicea unu de mentalitate. m-a distrat cand am vazut inca unul la fel. sau o fi acelasi incearca iar?

tonita
04.05.2010, 14:51
Io intzeleg o anumita mentalitatea în felul urmator:

Imi dai, ai mentalitate. Nu-mi dai n-ai!

Sau ca în bancul ala: Ba Jiji, hai sa ne caram de aici ca (beep***) idiotu asta nu vrea sa ne dea mai dea banii!

Pisoi
04.05.2010, 18:22
Poate ca am deranjat pe cineva cu postul meu anterior despre cartele si ii e frica sa nu ii fur afacerea.
Mult succes si nicio problema am inteles ca tot mentalitatea aceiasi a ramas.

Multumesc.
...nu cred ca furi afacerea nimani, numai ca eu cred ca chiar TU trebuie sa-ti schimbi mentalitatea daca vrei sa-ti promovezi "businessul "personal" prin "lume" :ideea:
...iar apoi sa te documentezi intens inainte de a posta!! mesaje "putrede" pe unde poti :starsmile::o
p.s. ....oricand te poti alatura comunitatii lui sorin! ...si sa nu te miri de "comentarii":d:
...o sa primesti oricand ...raspunsurile "scontate" :cool: