PDA

Arată versiune întreagă : Colete din Romania spre USA si Canada

SabAirCargo
01.11.2004, 23:47
Doriti sa primiti colete din Romania? SabAirCargo,firma specializata in transporturi aeriene internationale de marfa tip cargo, preia colete de la orice adresa din Romania cu expediere spre Canada. Locatie: Aeroportul International Timisoara. Vama asigurata. Plata si la destinatie (este neplacut ca familia sau prietenii sa suporte cheltuielile). Tarife corecte, fara preturi ascunse.

02.11.2004, 15:31
un amic de al meu e interesat de un container cam pe jumatate din unul de 20ft (6m) daca exista asa ceva, din State in Romania si cam cat l-ar costa.

SabAirCargo
03.11.2004, 00:50
un amic de al meu e interesat de un container cam pe jumatate din unul de 20ft (6m) daca exista asa ceva, din State in Romania si cam cat l-ar costa.

pune-ma, te rog, in legatura cu el pentru a-i cere mai multe informatii ca sa ii pot da un pret.

04.11.2004, 01:10
din pacate omul mai are un pic pina la pensie si nu are nici o treaba cu internetul, de aceea m-a rugat pe mine sa caut informatii. poti sa-mi dai mie detalii si eu i le transmit. eventual trimite-mi lista de intrebari pe privat si eu i le transmit, apoi iti voi raspunde.

rodykos
04.11.2004, 14:15
Se poate si invers, din state in Ro?

Care sunt preturile?

Aveti drum si prin R.Moldova?

SabAirCargo
04.11.2004, 22:13
Se poate si invers, din state in Ro?

Care sunt preturile?

Aveti drum si prin R.Moldova?

Voi lansa in curand si serviciul de preluare colete din USA cu livrare pe teritoriul Romaniei. La momentul respectiv voi anunta si tarifele.