PDA

Arată versiune întreagă : caut job

09mihai
13.01.2010, 09:12
Salut,
Sunt nou venit si caut un loc de munca indiferent de zona.
Daca ma puteti ajuta contact mail crystypopa@yahoo.com si vb mai detaliat.
Multumesc

aramis_13
13.01.2010, 09:13
opreşte-te înainte de a deveni spammer.

georgette
19.05.2010, 00:53
interesant, intr-o secunda ai citit si ai dat si un raspuns!!!! la subiect.....
va citesc postarile de aprox 4 ani si din nefericire am tras o concluzie si cu riscul sa supar pe cineva, unii de pe forum se comporta exact ca minunatii guvernanti pe care-i avem!
Are cineva nevoie de ajutor??sa-i dam una in cap ,sa-i luam si cea mai mica speranta!!
De multe ori rautatile,egoismul,invidia isi pune amprentele pe anumite postari!

aramis_13
19.05.2010, 08:40
interesant, intr-o secunda ai citit si ai dat si un raspuns!!!! la subiect.....
va citesc postarile de aprox 4 ani si din nefericire am tras o concluzie si cu riscul sa supar pe cineva, unii de pe forum se comporta exact ca minunatii guvernanti pe care-i avem!
Are cineva nevoie de ajutor??sa-i dam una in cap ,sa-i luam si cea mai mica speranta!!
De multe ori rautatile,egoismul,invidia isi pune amprentele pe anumite postari!
ah stimată doamnă, câtă dreptate aveţi! mai ales că ne daţi exemplu personal despre ce înseamnă unii useri care e şi iei tot ca politicienii români: se bagă-n vorbă fără să aibă nice o treabă cu subiectu', da' de, trebuie să se bage şi ei în seamă, că altcumva nu-i bagă nimeni. în seamă.
aveţi cea mai vagă idee, stimată doamnă, despre ce i-am scris mesajul anterior userului 09mihai? cum, nu? nu se poate! dumneavoastră care ştiţi să ghiciţi atât de bine caracterele userilor doar după ce scrie ei p-aci! ah, ah, ah! ce dezamăgire!

PS sunt realmente interesat să aflu cum de v-aţi da seama că între cele două mesaje e o diferenţă de doar o secundă. să mă pici şi nu pot să îmi dau seama care de diferenţa în secunde între cele două mesaje (adică între al doilea şi al treilea)