PDA

Arată versiune întreagă : ........(spamul nu se accepta aici) - Simplu abonat VoIP sau partener intr-o afacere?

Miha Fritz
12.12.2009, 16:26
Ma gandesc adeseori cat de greu le este unora sa fie plecati departe de familiile lor... M-am intrebat mereu cum ar putea sa tina mai usor legatura acasa?...

editat de sorin: spamul nu se accepta pe acest forum. contul a fost suspendat si celelalte postari vor fi sterse.

aramis_13
12.12.2009, 16:30
sorineeee! taie-i curentu' că spammează mai repede decât poate fi raportat!

Ben
12.12.2009, 16:32
Fritz, nu e nevoie sa postezi in fiecare comunitate. + ca nu se admit spam-uri pe acest forum!!!

Miha Fritz
12.12.2009, 17:03
Vreau doar sa-i ajut pe cei de departe ca sa tina mai usor legatura cu cei de acasa... Atata tot!

.........................................

Miha (sau Fritz, tot aia sunt!!!)

editat de sorin: aia ai fost, ca momentan nu mai esti pe acest forum ;)

aramis_13
12.12.2009, 17:20
ăsta nu e ajutor, e spam! plus că e o chestie piramidală.

Tell others and watch your down-line grow when they tell their friends and family.

citat de pe site.

ce-mi place mie chestia asta cu "eu vreau doar să ajut". de parcă ne-am născut ieri:P

keyframe14
12.12.2009, 20:49
Vreau doar sa-i ajut pe cei de departe ca sa tina mai usor legatura cu cei de acasa... Atata tot!

..................................................
Mai Fizz, ce ai tu aici e o mare tzeapa si e Spam, daca nu intelegi ce e ala spam iti zic eu: RECLAMA NESOLICITATA. Adica exact ce ai facut tu ca disperatul pe 8 sectiuni aici.

sorin
12.12.2009, 21:33
ufff, nu pot sa beau si eu o bere linistit ca apar spammerii :lol:
cred ca o sa pun un fir rosu pe undeva.