PDA

Arată versiune întreagă : exista com.romaneasca in portland oregon?

ariel_2005
26.07.2005, 05:55
as dori foarte mult sa gasesc o comunitate romaneasca in Portland Oregon smileys/smiley4.gif, orice romanesc daca se poate smileys/smiley2.gif. mersi

mrzoly
11.04.2006, 22:13
exista comunitate romaneasca in oregon. cunosc eu.:)si nu unul doi:P
insa eu nu am fost niciodata. daca vrei detalii., adresa mea de email este mrzoly@yahoo.com !

calatorul
19.10.2006, 12:47
Salut la toata lumea

Sint in Quebec in prezent cu familia. Am vrea sa ne mutam in State, undeva mai la cald, munte, padure, un State mai securitare pentru o familie. Poate cineva sa-mi sugereze va rogintre Oregon. Washington si California.

Va multumesc

a good girl
19.10.2006, 19:48
Exista comunitate romaneasca, desigur, in Portland,OR.

E placut sa auzi in magazine vorbindu-se romaneste, sau pe strada...

Sint in jur de 30.000 de romani aici,in Oregon,se spune.

DanielHalceanu
20.10.2006, 20:29
Din pacate comunitatea romaneasca din Portland nu este foarte activa pe net dar o sa gasiti o multime de romani pe aici mai tineri sau mai in varsta.

Sper sa faceti o alegere cat mai buna si sa va mearga "struna" in continuare.

Bafta multa !!1

a good girl
21.10.2006, 12:53
Hey, buddy!!

Good to see you here, too!

smileys/smiley2.gif

a good girl
08.11.2006, 10:27
Draga Danny, te mai salut inca o data.smileys/smiley102.gif

Sper ca dupa amiaza cind vii de la munca ai sa descifrezi "misterul" username-ului meu smileys/smiley2.gif, ca nu cred ca te-ai prins inca.

DanielHalceanu
08.11.2006, 15:16
smileys/smiley1.gif

Mai greu (mai bine zis tarziu ) dar m-am prins. Nici nu aveam prea multe variante ca sa le elimin. Sunt destui de putin utilizatori activi de pe la noi asa ca n-a fost greu sa-mi dau seama cine e "A good pitic girl" smileys/smiley53.gifAdevarul e ca nu am mai intrat de multicel pe aici . Oricum te salut si eu pe tine si pe toti ceilalti . smileys/smiley31.gif