PDA

Arată versiune întreagă : Green Card-ul de pe... net!!!

gabila100
26.07.2005, 01:24
Salut.Numele meu este Gabi si este pt prima data cand scriu pe acest site.Sunt si eu unul dintre norocosii castigatori ai loteriei.Sincer nici nu ma asteptam sa castig .Cand am vazut pe la inceputul lui Iunie ca nu primesc PLICUL imi luasem adio...

Oricum as avea si eu ceva intrebari...

1 Ce este cu acele mailuri pe care le tot primesc de de la USAFIS( cred ca se cheama) prin care sunt invitat sa ma inregistrez pt a primi gratuit Green Card-ul.Oameni ma tot tracaseaza cu un mail in fiecare saptamna.Trebuie mentionat ca atunci cand m-am inscris la loterie am bifat pe pagina respectiva de net o mentiune ca sunt de acord sa primesc din partea USAFISmailuri cu ultimele noutati, gen latest news....Treaba eca nu prea stiu ce este cu aceste tipuri de mail .Ce mai vor oamenii de la mine???

2 Alaturi de site-ul dumneavoastra pe care il gasesc foarte bun, cu informatii pretioase am gasit si un altul, www.paginaloteristilor.ro (http://www.paginaloteristilor.ro). As fi vrut tare mult sa intru si pe forumul lor.Din pacate incerc de vreo 3 sapt fara succes.Nu pot sa ma inregistrez.Au o eroare pe pagina.Dupa ce completez formularul lor inscriere si dau "trimite" ,pagina se reincarca ...tot la prima pagina ,de completare a formularui.Stie cineva ce se intampla? Daca poate cineva sa acceseze pagina respectiva , sa se inregistreze si sa-mi trimita si mie prin mail user-ul si parola , as fi foarte recunoscator...Adresa mea de mail este greatesthits100@hotmail.com

kdana27
26.07.2005, 01:56
Mai incearca odata, probabil ca numele pe care l-ai folosit pt inregistrare exista deja in baza lor de date, asa incat va trebui sa iti alegi altul.

kdana27
26.07.2005, 02:29
Inca ceva: dupa inregistrare trebuie sa iti activezi contul creat, accesand link-ul pe care il vei primi pe adresa de e-mail.

Dupa asta nu vei mai avea probleme.

gabila100
26.07.2005, 02:32
kdana27,

Am incercat de vreo 10 cu useri , parole, adrese de mail diferite, servere diferite...Nici un rezultat.Ce ma intriga e ca stiu ca forum-ul functioneaza pt ca pe prima pagina ei afiseaza ultimele discutii, care se schimba destul de des,adica lumea scrie pe forum.E enervant!!!smileys/smiley97.gif

In plus am scris administratorului de vreo 3 ori...nici un raspunssmileys/smiley97.gif

gabila100
26.07.2005, 02:36
Kdana27,

Daca tot tot esti on-line acum , poti te rog sa incerci sa te inregistrezi?

kdana27
26.07.2005, 04:15
Ti-am scris pe adresa de 'hotmail'.

Succes! smileys/smiley1.gif

sorin
26.07.2005, 04:26
1 Ce este cu acele mailuri pe care le tot primesc de de la USAFIS( cred ca se cheama) prin care sunt invitat sa ma inregistrez pt a primi gratuit Green Card-ul.Oameni ma tot tracaseaza cu un mail in fiecare saptamna.Trebuie mentionat ca atunci cand m-am inscris la loterie am bifat pe pagina respectiva de net o mentiune ca sunt de acord sa primesc din partea USAFISmailuri cu ultimele noutati, gen latest news....Treaba eca nu prea stiu ce este cu aceste tipuri de mail .Ce mai vor oamenii de la mine???
Inscrierea la loterie se poate face fara absolut nici un intermediar si absolut gratuit pana esti chemat la interviu. Ai grija cu aia ca mai mult ca sigur au sa-ti ceara bani, daca n-au facut-o deja. Daca ai castigat, tot ce ai discutat de aici incolo discuti cu KCC si cu Consulatul SUA din Bucuresti. Poate ar fi bine sa-i ignori pe cei de la USAFIS.

gabila100
27.07.2005, 00:01
Multumesc Kdana27smileys/smiley78.gif

Si tie Sorinsmileys/smiley20.gif

gabila100
29.07.2005, 04:22
Dupa cateva zile defrunzarit pe paginaloteristilor pot spune ca tot mai bine ma simt aici... Pe la "loteristi" am gasito gramada de increzuti si aroganti.Ma socat raspunsul unui adm al paginii care a raspuns unei tipecare cauta niste inf despre data interv final la ambasada ca ce naiba e asa copil e tipa si vrea informatii mura in gura , ca sa caute si ea pe forum, sa nu ii mai derajeze.Adica tipa era o proasta sio neinitiata pe cand adm era un mic Dumnezeu...smileys/smiley99.gif

smileys/smiley97.gif

31.10.2005, 15:44
USAFIS sint sarlatani!!!!!!

Eu traiesc din 96 aici si urmaresc indeaproape toate site-urile pe teme de loterie.