PDA

Arată versiune întreagă : Cautare persoane in spania

Mariap
11.04.2009, 08:32
As vrea sa stiu daca imi poate oferi cineva vreo informatie despre Pop Daniel.Locuieste in Spania (undeva in Lierganes sau Maliano).
Am nevoie urgenta de orice informatie si as fi recunoscatoare daca m-ar putea ajuta cineva.
Daca este posibil, te rog sa ma contactezi --> popdmaria@yahoo.com

Multumesc mult.

opium-female
14.04.2009, 10:59
Maria, poti da mai multe date?Cati ani are?De unde este de acasa?¿Poate te pot ajuta cumva...

Mariap
17.04.2009, 16:19
Are 41 ani si mai mult nu prea stiu...

opium-female
18.04.2009, 02:57
Gasisem un profil de un Pop Daniel dar este mult mai tanar....Poti incerca sa cauti sa te pui in contact cu comunitatea de Romani din acea zona,sau sa dai un anunt intr-un ziar local.De ce nu incerci chiar prin ziarul Roman in Lume?!Se distribuie de forma gratuita aici in Spania si sunt tot felul de anunturi,gratuit.Succes!

postumia
04.08.2009, 02:53
Indraznesc sa va scriu cu speranta ca ma puteti ajuta macar cu un sfat.
Tatal meu a plecat din Romania in urma cu aproximativ 15 ani cu directia Spania si se pare ca s-a stabilit in Valencia.
Parintii mei ai divortat cand eram destul de mica si orice relatie a incetat atunci. Acum doresc sa-l gasesc dar nu prea reusesc.
Are aproximativ 67 ani, este saten cu ochi verzi si numele lui este Mihail Alexe.Stiu ca are probleme pulmonare, un TBC destul de avansat.
Pot sa-l caut cu ajutorul politiei dar este prea dura metoda.
Va multumesc

CristinaCatalinaMiron
18.08.2009, 14:25
Sunt Miron Cristina Catalina din Sighisoara si imi caut fratele, am auzit ca se afla in Spania. Cine poate sa-mi spuna ceva sa-mi scrie pe site! Va multumesc din suflet!

opium-female
19.08.2009, 09:36
Deschid acest topic,pentru cei ce cauta persoane aflate pe teritoariul Spaniei.Am preferat sa unesc toate anunturile intr-un singur topic pentru a evita zeci de topice separat.Va rog frumos,sa postati anunturile dumneavoastra pt cei cautati pe acest topic.
Pentru a fi posibil sa primiti rezultate in cautarea dumneavoastra,va rog sa aportati cat mai multe date despre cei cautati,cu cat mai putine date,scad sansele de a va raspunde cineva.
Multumesc si succes!

adrianaesanu
12.09.2009, 06:53
il caut pe Ivascu Lucian din Brasov,casatorit cu Corina si au un baietel Alvaro Gabriel de cca 1 anisor...sunt in Spania stabiliti de 4 ani.daca imi poate da cineva detalii...multumesc anticipat...sunt sora lui din Italia-Adriana Esanu.

lily83
08.11.2009, 09:35
buna seara!o caut shi eu pe sora mea in spania...se numeshte ciobotaru jeni.e din braila shi din cate am intzeles se afla in palencia...am aflat asta dupa un anuntz lasat de ea pe un site spaniol...ma potzi ajuta sa o gasesc?shtiu ca are acte in spania shi permis de conducere..etc...dar numai are acte romaneshti...multzumesc anticipat!

pobogdan
27.11.2010, 09:25
imi caut tatal care este disparut de 3 ani.ultima data a fost vazut in madrid.numele lui este Podaru Adrian(51) si este din Bacau.ORICE INFORMATIE ESTE IMPORTANTA.
va multumesc!