PDA

Arată versiune întreagă : Off-topic; comunitatea southeast

clark29
14.08.2009, 22:02
Eu am o firma, si caut o romanca frumoasa care stie sa faca braga.
Tu de ce ai nevoie: bani, locuinta, mincare, educatie, viza, etc.

Romi

Pai mie mi se pare inca un caz rezolvat pe forum!
Concluzia este ca daca esti fata frumoasa si stii sa faci braga extensia de viza e floare la ureche dar ai grija la etc!

PS-stiam eu ca Romi ajuta fetele frumoase(la chestia cu braga nu ma bag ca nu ma pricep-asta e!)

keyframe14
14.08.2009, 22:28
Aici va puteti gasi mesajele off-topic scrise la sectiunea southeast

clark29
14.08.2009, 22:58
Aici va puteti gasi mesajele off-topic scrise la sectiunea southeast

Va multumesc Domnule Moderator! Regulile trebuiesc respectate cu strictete!

romi_in_florida
14.08.2009, 23:38
Si daca ai sti sa faci braga, tot nu ai conta.

Fetele care stiu sa faca mincare buna romaneasca, nu prea stiu cum sa se avertizeze.
Ca sefii de firme au voie legal sa angajeze un bucatar personal daca au nevoie de ceva
special, si nu gasesc talentul local. Deci daca tu ai fost crescut cu mincare proaspata
si aluat framintat, poti sa zici ca ai nevoie de o bucatareasa buna care sa te tina satul.
Deci ele ar trebui sa convinga un sef ca ei au nevoie de ele, in loc sa se roage ca cineva
sa le gaseasca o extensie.
Arata-mi o fata care poate sa-si faca destinul, inloc sa-l astepte. Si aia e o fata de tinut.

Romi

clark29
15.08.2009, 21:08
Si daca ai sti sa faci braga, tot nu ai conta.

Romi

Romi, cu toate ca nu ma calific ca" fata frumoasa" si daca prin absurd as stii sa fac braga tot nu ar conta atunci cind trec prin zona tot vreau sa iesim la o bere(doua) ca sa-ti arat de ce e in stare un barbat din vestul mijlociu pentru ca am impresia(de fapt nu e o impresie-e sigur) ca din cauza caldurii dar mai ales a apropierii de ocean la un numar din ce in ce mai mare de sudisti va lipseste ceva sau e pe cale de disparitie!

romi_in_florida
15.08.2009, 21:55
Stiu ca noi aici nu avem experientele si calificarile tale:
Nu stim cum sa curatam zapada.
Nu stim cum sa conducem pe zapada.
Nu stim cum sa stam cald cind bate vintul de pe lac si-ti zgiltiie creierii.

Dar stim cum sa facem gratarul de craciun in pantaloni scurti, cu berea in mina.
Sper ca voi ati inlargit autostrada aia in centru, pentru ca acuma 35 de ani era foarte strimta.

Cum zic mericanii:
I've been there, I've done that !!! ( Un an linga Youngstown, OH a fost destul ).

Romi

keyframe14
16.08.2009, 10:26
(de fapt nu e o impresie-e sigur) ca din cauza caldurii dar mai ales a apropierii de ocean la un numar din ce in ce mai mare de sudisti va lipseste ceva sau e pe cale de disparitie!

Si cam ce crezi tu clark ca sudistilor le lipseste din cauza caldurii si apropierii de ocean?...zapada?

keyframe14
08.11.2009, 19:06
Deci sa-ti fie rusine ca nu ai fost acolo, dupa ce ne-ai spus sa mergem.

Romi
Imi este, imi este, dar eu sunt certat cu biserica ca-s ateu si ultima data am fost singurul caruia i s-a servit usturoi cand toata lumea manca sarmale.lol
Acu daca zici ca nici gagici singure nu prea mai vin, n-o sa ma duc sa mananc usturoi degeaba, mai bine mestec o guma acasa:)
Nu pot sa cred ca ai fost acolo si nu ai facut o tabla cu cineva, credeam ca le tii in portbagaj.

romi_in_florida
08.11.2009, 22:30
Si eu ma duc la biserica o data la 20 de ani, dar cind e vorba de petreceri de anul nou, sau numai de frumusetea petrecerilor, eu incerc mai tare.

Eu nu am de ce sa ma spovedesc, ca nu cred ca fac greseli in vata.
Dar daca da pomana buna, ce mai, sint primul la rind.

Romi