PDA

Arată versiune întreagă : Petrecere cu Bi girls !

Bi girl
20.07.2005, 18:28
Cautam si alte cupluri sau fete singure care sunt Bi sexual pentru o petrecere de neuitat, unde gelozia nu exista si toata lumea va avea fun .

Deci ce ziceti de o asemenea petrecere?

Fiecare avem cate o fantezie. Impreuna ne putem satisface fanteziile pe care le avem.

Cu drag,

Cata & Lacra

hazel
21.07.2005, 08:59
Sper ca deja geme PM-ul la anuntul asta, mai ales ca se lasa si cu o petrecere smileys/smiley2.gif

Dar Bigirl, cer scuze canu suntexact in topic dar am o intrebare: oare de ce trebuie musai sa fie romance? Gem ziarele si saiturile americane de anunturi de acest tip. Eu cred ca atunci cand ai un scop - Search - de orice natura, nu trebuie sa iti limitezi criteriile de cautare.

Numai daca limba romana este un 'must have' pe lista de job responsibilities atunci inteleg, cer scuze, imi iau posetitza si plec. Darnu inainte de a va ura succes la ce v-ati propus sa gasiti.

me-and-myself
21.07.2005, 12:11
gelozia exista si intre lesbiene

zero G
21.07.2005, 12:13
nu mai aveti rabdare pina duminica la crobar ?

21.07.2005, 12:20
Zero, esti cumva o ea bi??(si noi nu stiam??) oricum petrecerea nu se da la bar....stai linistit

Bi girl
21.07.2005, 20:23
Americance Bi sunt destule. Ceea ce noi am vrea este sa incercam sa facem un chef asa cum faceam in Ro. Din pacate aici, americanii la ora 12:00 am sunt deja in pat.

Deci pina la ora asta nu am vazut pe nimeni sa zica concret DA sau sa vine cu anumite propuneri. Suntem siguri ca sunt multe fete Bi si cupluri cu fete Bi. Deci haideti sa facem in asa fel incat sa ne intilnim si sa facem o adevarat petrecere.

Cata & Lacra

zero G
21.07.2005, 22:23
Airbus, NU si NU , dar le-as invita la mine . i-mi plac femeile ,chiar daca sunt mai multe...

era o Cata &Lacra in chicago acum citiva ani ,si stiau sa se distreze.... poata s-au mutat in LA.

Cred ca fetele au avut de-a face cu prea multi de genul tau ,si asta le-a facut sa fie bi..

Daca nu ai auzit de after hour party , nu pot sa te ajut cu nimic...

</span>

21.07.2005, 23:08
oopssmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif!!!Ladies here is hiding your Gentleman!

"Cred ca fetele au avut de-a face cu prea multi de genul tau ,si asta le-a facut sa fie bi.."

Stau si maintreb,fascinat,minunat dar totodata si umilit(tre sa recunosc asta)de atata intelepciune din partea ta,ce te face sa afirmi asta smileys/smiley118.gif...O experienta de-a ta din trecut sa fie oare rodul acestei afirmatii???Cat despre after hour party...vezi sa nu ramai de unul singur si sa faci curatenie in urma lor...

In rest iti urez succes si clipe cat mai placute dupa after hour party

Bi girl
22.07.2005, 11:34
Nu pot sa inteleg de ce trebuie voi sa deviati de la subiect.

Subiectul era foarte simplu si la obiect. Sunt fete Bi sau cupluri cu fete Bi care doresc sa ne intilnim si sa facem un PARTY ?

Deci va rog sa nu mai deviati de la subiect. Daca aveti ceva de impartit sau discutat, o puteti face il alta parte, sau deschideti un alt TOPIC.

Multumesc !

Cata_Lacrahttp://us.f2.yahoofs.com/users/41e03002z66bf2b10/cata_lacram/__sr_/b27a.jpgpfwaW4CB6DzQfm3w

Bi girl
22.07.2005, 11:37
http://us.f2.yahoofs.com/users/41e03002z66bf2b10/cata_lacram/__sr_/b27a.jpgpfKdW4CBs5C0fm3w

22.07.2005, 12:56
Risc o intrebare daca se poa'...?(desi se observa clar ca noi, posesorii de anumite 'obecte' iritam rau dejasmileys/smiley40.gifsmileys/smiley40.gifsmileys/smiley40.gif).Ati afirmat ca sunteti bisexuale, deci siasa si asa, NU?Acum vad ca nu mai sunteti bi.Hotarati-va odata si nu ne mai acuzati pe noi astiasmileys/smiley40.gifsmileys/smiley40.gifsmileys/smiley40.gifasa pe gratis ca suntem deviati sau deviem de dragul de a fi mai altfel.Observ ca sunteti foarte stright pe partea voastra.Ok, sa-ntelega tot poporu' ca sa nu mai devieze; deci sunteti un cuplu de bi(a se citi doar 2) care cautati similar, adica lezbience, ce o fi asa de greu de zis??E o rusine sau cum??

zero G
22.07.2005, 13:01
Am impresia ca te deranjeaz cind apar pe forum AIRBUS.

Ori it-i plac barbatii ,ori te-am facut sa te simti fara sanse ,
... trebuie sa mai lucrezi la orgoliu , sau lucru manual ...

Ai fi gelos sa ma stii la un party cu bi girls ? Sunt unii baieti
ca o bomba gata sa explodeze , dar nu esti nici primul nci ultimul .

In ce priveste party ,daca ati fi in chicago ,sa-r putea aranja ,chiar pe lac ...

zero G
22.07.2005, 13:16
AIRBUS , it-i plac avioanele ? Avion cu motor ia-ma si pe mine'n zbor...

Citi pasageri poti duce ?

22.07.2005, 13:41
Zero, sincer ti-am admirat prestatia ta pe forum.Ai fost un dur si-i eclipsezi pe toti, mai ales cand explodezi...ceea ce te face sa fi foarte "bomba".Ti-as mai zice eu si altele(de prin alte parti adunate), dar mi-e ca fetele de mai sus o sa creda ca-ti fac reclama si nu vreau sa-ti fac un deserviciu.Cat despre avion sorry, no tickets, dar ca fapt divers iti pot spune ca am impresia ca intr-o masina intra soferul si 4 fete(2x2), poti so ieiexact cum se scrie.

PS"a durat ceva pana ti-au scos un oarecare os in care te poticnisesi la un moment dat"

26.07.2005, 20:54
90% din bi (titulatura asta ii ajuta mult la ciupeala de oameni normali) sunt de fapt gay Airbus, ce te miri asa? Bi girl eu am numai fantezii straight si-mi pare bine!

27.07.2005, 01:33
...interesanta paranteza...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

27.07.2005, 05:18
Bigirl, nu am cum sa te ajut, dar da-mi de stire daca ai nevoie de cineva sa faca poze la party! smileys/smiley36.gif

28.07.2005, 03:30
Zero, sincer ti-am admirat prestatia ta pe forum.Ai fost un dur si-i eclipsezi pe toti, mai ales cand explodezi...ceea ce te face sa fi foarte "bomba".

Airbus, prietene, nu ti-a spus nimeni pina acum ca nu le ai, canti fals ? Ai fost la American Idol ? Daca nu iti recomand cu caldura, o parere in plus conteaza.

Airbus esti asa de inteligent ca s-a rarefiat aerul pe linga tine :), acolo la inaltime unde te-ai cocotat, nici el nu te mai suporta :):):) Pe unde apari fuge lumea :)))) Nu ti-ai dat seama pina la virsta asta ? Vrei sa-l sperii si pe Zero G si sa scrii singur ? Esti autist ?

Cind mai faci o gluma sa ne spui si noua sa radem. Eu cind iti citesc glumele am probleme cu monitorul, face purici.

Ocrotiti lenea si prostia :)))))

28.07.2005, 05:04
Funny, funny...de ce am eu oare impresia ca esti altcineva??

tonita
28.07.2005, 05:14
...limba romana este un 'must have' ...

Hazel ce crezi ca simte americanu' normal in sufletul lui sarman si individualist la citirea unui text ca asta:

Fiecare avem cate o fantezie. Impreuna ne putem satisface fanteziile pe care le avem....

Nimic ! Nothing ! Dar uni din conationalii nostri, uniti in cuget si simtiri, se
inflacareaza cu siguranta citind asta. E ad

marian42
28.07.2005, 08:06
De la "Uniti in cuget si-n simtiri" pana la "uniti la saltea", nu-i decat un pas...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

hazel
28.07.2005, 09:32
[QUOTE=hazel]...limba romana este un 'must have' ...
Hazel ce crezi ca simte americanu' normal in sufletul lui sarman si individualist la citirea unui text ca asta:

Fiecare avem cate o fantezie. Impreuna ne putem satisface fanteziile pe care le avem....
Nimic ! Nothing ! Dar uni din conationalii nostri, uniti in cuget si simtiri, se inflacareaza cu siguranta citind asta. E ad

28.07.2005, 19:43
funnyGuy e doar zero G intr-o forma mai proasta Airbus , dar asta stii deja ,nu te intimida