PDA

Arată versiune întreagă : Pana-n rai te mananca iadu !

Onedingodog
20.07.2005, 01:38
S-a tras linia de finish eu am ramas pe dinafara 20600.Intrebare pentru cei care si-au luat viza DV Visa pana acuma : Cam ce-ati facut ca sa ...? Pa .

sorin
20.07.2005, 03:26
Cred ca ceva nu a fost in ordine si ai amanat prea mult interviul, sau ai trimis prea tarziu dosarul? Poti sa ne spui toata povestea? smileys/smiley5.gif

Onedingodog
20.07.2005, 06:19
Salut Sorine ,

Sincer chiar nu prea mai stiu ce este si ce nu e .

Am stat si am astept sa -mi vina plicul numarul doi cu data fixata a interviului etc. - ce trebuia sa mai contna plicul acela , asa cum scriu ei pe acte .

Nu am contactat niciodata ambasada din Buc. sau pe cei din state .

Am facut ca ei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azi am vazut cut-off -ul si m-am decis ca maine sa-i sun pe cei de la ambas. buc .

Mai am o speranta ( Asa cred eu ca sunt cuprins in numar - Cut-off )si acel cut-off sa fie o linie finala la numar de vize disponibile /1716 Romania - si sa fiu printre cei cu sansa .

Sper sa fie asa .

Mi se pare ca a fost cineva care a scris pe forum ca a avut interviul parca la sfarsitul lui iunie si avea numar peste 24000

Si deci nu mai inteleg nimic .

Sincer sper in sansa mea ca mai exista .

Sa auzim de bine

sorin
20.07.2005, 06:34
Iti tinem pumnii si speram ca norocul sa fie de partea ta. Sa ne tii la current.

Onedingodog
20.07.2005, 07:08
Sorine ,

Atentie s-a anuntat ca 1716 Romania pentru 2006.

Aunta in continuare pe cei de 2006 sa stie si ei .

Plicul cu primele formulare / acte l-am trimis destul de repede .Eu am primit instiintarea pe 12- 16 iunie 2004.

Actele le-am trimis pe 22 iulie 2004.

Sper sa fiu inclus in acel Cut-off number .Va voi tine la curent .maine sun la ambas . si sper sa iasa bine totul .Sper in sansa care cred eu ca o mai am si sa-mi implinesc visul asa cum vi s-a implinit si voua

Sa auzim de bine

Onedingodog
26.07.2005, 08:04
Salutare Sorine ,

Deocamdata sunt inca prin "iad".Din motive provenite din felul cumunii useri spun baliverne , minciuni si alte aberatii .As dori sa stau de vorba cu tine in mod privat .Daca vrei da-mio adresa de-a ta de e-mail sau username de chat .Multumesc pentru intelegere.