PDA

Arată versiune întreagă : Agentia de modeling si casting pentru copii si adolescenti Maya Ioana Cluj

mayaioana68
14.06.2009, 05:48
Buna ziua.De la agentia de modeling si casting pentru copii si adolescenti Maya Ioana din Cluj va deranjam cu o intrebare.Agentia noastra ar dori sa organizeze un spectacol prezentare de moda urmat de un recital de muzica usoara din piesele formatiei ABBA la dumneavoastra in Spania.Acest spectacol este dedicat romanilor care traiesc acolo.Am dori sa stim cu cine am putea vorbi pentru ca acest spectacol sa poata fi realizat in tara dumneavoastra?Cu stima.Administrator agentie .Cihodaru Catalina Simona.Astept un raspuns din partea dumneavoastra.

opium-female
16.06.2009, 02:26
Buna,
Eu locuiesc in La Rioja, in capitala riojana Logroño,este un oras cu un numar de emigranti romani destul de mare dar banuiesc ca Madrid ar fi mai indicat pentru a organiza un eveniment de asa natura despre care vorbiti dumneavoastra.Va las adresa si numarul de contact al asociatiei de romani emigranti in Spania care este urmatorul:

FEDROM - Federación de Asociaciones de emigrantes rumanos en España
C/Bravo Murillo 211 BIS, 1º E, Madrid - Tel: +34 913 982 336-
Si va las si linkul:http://fedrom.org/mapa_asociaciones/
Daca va puneti in contact cu cineva de la aceasta asociatie banuiesc ca va fi mai de folos.Va urez succes iar daca doriti din zona in care locuiesc eu va pot ajuta cu aceasta informatie:
Asociación Rumana en la Rioja. Gobierno de La Rioja

C/ Cigíeña 37, 3º-I, 26004 Logroño, La Rioja
Teléfono: 637 01 38 16

Numai bine!