PDA

Arată versiune întreagă : Hi and god bless you

Ben
25.05.2009, 12:29
Buna sunt din arad am 17 ani sunt in clasa 11 si as vrea sa aflu mai multe informatii despre oferta de munca in SUA deuarece as dori sa emigrez dupa ce-mi termin liceul. In primul rand vreau sa aflu informatii de la cei care sunt deja stabiliti acolo despre intrarea lor in sua si obtinerea de CETATENIE AMERCIANA. Desigur as dori un job la inceput care sa-mi permita continuarea studiilor iar apoi sa-mi iau un job mai serios care sa-mi permita intemeierea unei familii si eventual chemarea parintilor. In al doilea rand as vrea sa va multumesc anticipat pt. raspunsurile care le veti posta. Multumesc inca o data.

sorin
25.05.2009, 12:39
ai deschis mai multe topice pe tema asta din care ti-am lasat deja 2, asa ca-ti sugerez sa continui discutiile pe alea deja deschise. il voi inchide pe acesta si daca mai deschizi altele le voi sterge.
cat despre expresiile/titlurile de topice, scrie-le mai bine in limba romana, pentru ca expresia "god balss you" nu cred ca este folosita.
fa-ti "temele", studiaza topicele care te-ar interesa si apoi pune intrebari concrete, pentru ca ceea ce vrei tu este destul de greu de rezolvat daca nu-ti faci un plan concret si realistic.
bafta!

p.s. inchid acest topic.