PDA

Arată versiune întreagă : Iubita mea

christianT
14.07.2005, 11:46
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Iubita mea[/B],

14.07.2005, 11:53
Aventurierul s-a si metamorfozat??

christianT
14.07.2005, 12:09
Il y a rien ici...

14.07.2005, 12:56
Cristiane poate macar acum cand tara noastra se ineaca vrei sa mai lasi poeziile erotice si sa-ti folosesti energia ,neuronii si ce mai ai pe acasa sa-i ajutam si pe oamenii aia.Mai dai dracu de fluturi..

14.07.2005, 13:25
claudiu, cred ca nu tre sa iti folosesti neuronii sienergia ca sa faci o donatie...e ingrozitor de simplu scoti CC-ul si cam gata.

christianT
14.07.2005, 13:29
Cristiane poate macar acum cand tara noastra se ineaca vrei sa mai lasi poeziile erotice si sa-ti folosesti energia ,neuronii si ce mai ai pe acasa sa-i ajutam si pe oamenii aia.Mai dai dracu de fluturi..

De unde sti ca nu am ajutat pe nimeni? Daca te supara fluturii ia un spray contra insectelor.

14.07.2005, 14:11
Ce raspunsuri dezamagitoare!!!!!! Cristian tu mereu raspunzi tuturor cu intrebari de genul "de unde stii ca nu am facut asa....de unde ai vazut tu ca am zis asa ?" pai asa lasi mereu sa se inteleaga din ce spui ma omule. fa-te mai bine inteles atunci. De unde vrei sa pricep eu ca tu :

"De unde sti ca nu am ajutat pe nimeni?"

cand tu :

Da. Dincocon devine fluture, isi desface aripire umezite sa si le usuce, iar apoi inspre cer! Chiar si pentru un fluture e nevoie de tot cerul pentru a zbura. http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley1.gif

daca ai ajutat deja foloseste-ti energia la tastatura si zi-ne si noua cum sa ajutam amice! in loc de poezii despre maini pe sani ..doar la asta m-am referit!

christianT
14.07.2005, 14:21
claudiule draga,

Raspunsul cu fluturele era un raspuns simbol la ca m-a intrebat airbus. Eu sunt un om modest, de data asta insa vreau sa spun ca e foarte multa simbolistica si filozofie in raspunsul meu.

Dar sa-ti raspund cum putem ajuta Romania:

Ceicare vor sa ajute financiar sinistratii din judetele inundate au la dispozitie trei conturi deschise de Secretariatul General al Guvernului (SGG) la Banca Comerciala Rom

14.07.2005, 14:44
Doneazatu la guvern mai draga. Ca esti full of s..ine e clar pt mine. Icerci mereu sa cazi in picioare cu replici de ultim moment gen "Doamne ajuta Romania" cand tie sta mintea la pus mana pe sani in primul rand totul mascat intro simbolizare si o filozofie ca de obicei . Ei bine eu nu vad simbolismul si filozofia ..vad doar perversitatea unui om batran cateodata.

Afirmatii nu fac astea-s doar pareri personale.

christianT
14.07.2005, 14:53
Doneazatu la guvern mai draga. Ca esti full of s..ine e clar pt mine. Icerci mereu sa cazi in picioare cu replici de ultim moment gen "Doamne ajuta Romania" cand tie sta mintea la pus mana pe sani in primul rand totul mascat intro simbolizare si o filozofie ca de obicei . Ei bine eu nu vad simbolismul si filozofia ..vad doar perversitatea unui om batran cateodata.

claudiule draga,

Nu mai am nimic de adaugat. Daca insa doresti, iti intorc si celalalt obraz. Loveste si acolo. Fara frica. Cu forta!

sorin
14.07.2005, 17:23

Claudiu si toata lumea, va rog sa lasati micile frecusuri personale atunci cand discutam de o actiune umanitara in care dorim sa ajutam pe cei greu loviti de inundatii. Hai sa fim mai iertatori cu cei din jurul nostru si sa ne concentram energia in a da o speranta celor care si-au pierdut-o.

Faptul ca am inceput o campanie de binefacere, nu inseamna ca restul forumului trebuie sa "inghete". Sunt 49 de sub-forumuri aici si fiecare din ele are destinatia lui. Claudiu, apreciez foarte mult implicarea ta si faptul ca vrei sa ajuti victimele inundatiilor si ar fi pacat sa umbresti cumva prin vorbe spuse in graba ceea ce ai facut pana acum.

Multumesc tuturor pentru intelegere!