PDA

Arată versiune întreagă : Castigator DV 2006 caut informatii

Claudiu B
30.06.2005, 21:36
Salut.
Am primit prin posta scrisoarea care ma anunta ca sunt castigator al loteriei dv 2006.Ceva ceva am inteles despre pasii urmatori, mai am cateva intrebari legate de niste puncte din formulare, insa as fi foarte recunoscator daca cineva ar putea sa-mi dea relatii despre urmatoarea situatie.
Vreau sa ma casatoresc cu prietena mea si vreau sa aplice si ea pentru viza.In plic insa eu am primit un singur formular.Ce trebuie sa fac mai departe?
Multumesc pentru ajutor.

danielle
01.07.2005, 20:54
Faci copii dupa formularul tau si pentru sotie/prietena.

Apoi, ai de ales:

- trimiti formularele tale singur dupa care te casatoresti, trimiti din nou formularele pentru tine(ca se schimba si statutul tau marital)formularele si pentru prietena/sotia ta si certificatul de casatorie precum si o mica scrisorica in care explici ce si cum(ca a intervenit casatoria de curand si ca voi erati de x ani impreuna si doriti ca dosarul vostru sa fie procesat impreuna).

- astepti pana dupa casatorie si abia mai apoi trimiti plicul cu toate formularele, plus certificat, plus scrisorica. Totusi nu astepta prea mult, nu e bine sa trimiti formularele prea tarziu.

ginatodoran
02.07.2005, 05:22
mergi la www.paginaloteristilor.ro/forum (http://www.paginaloteristilor.ro/forum)

o sa gasesti acolo informatiile.