PDA

Arată versiune întreagă : Nu ai Bani pentru Emigrare ?! Citeste !!!

C.Lucian
30.06.2005, 08:14
CASTIGA BANI MULTI USOR!
SIGUR SI LEGAL PE INTERNET!
DEVII BOGAT!(in mai putin de o luna)
EU AM REUSIT!!! E RANDUL TAU!!!!!! MERGE!!!!
SINGURUL CARE FUNCTIONEAZA CU ADEVARAT!
Nu este nici o gluma,crede-ma!
.................................................. .....

editat de sorin: spamul si postarea de mesaje cu castiguri piramidale nu sunt admise pe acest forum. citeste te rog si regulamentul de postare. ignorarea acestui mesaj va duce la suspendare.

ovex
30.06.2005, 08:26
Daca tu zici ca merge,bafta! Dar daca cumva esti nevoit sa te muti de la adresa pe care o ai!smileys/smiley36.gif Am glumit! Bafta tie ....

sorin
30.06.2005, 09:41
C.Lucian exista acest forum de publicitate unde sa postezi astfel de mesaje, (desi nu stiu cati adepti o sa gasesti) unde ti-am mutat mesajul tau si le-am sters pe celelalte pentru ca ai imprastiat SPAM peste tot. Te rog inceteaza in a post astfel de mesaje prin toate forumurile pentru a nu ma oblige sa iau alte masuri.

30.06.2005, 14:25
Asta e o porcarie..erau in romaniaprin ziare genul asta de anunturi. Se intampla ca cei care trimit banii ,sunt buni trimisi ...cei care primesc(cele 6 adrese,6 destinatari doar primesc bani ...mai multe plicuri ,mai putine ...depinde acum de cati au pus botul )Apoi in loc de bani in posta primesti un plic in care zice ca daca vrei bani sa faci si tu ca ei ,sau chiar nu primesti nimic. Haios nu?