PDA

Arată versiune întreagă : Unde este Ana Tofan ??!!

rossa
14.06.2005, 00:03
In ultimul timp am observat ca este cam multa liniste pe forum , nu mai sunt dispute , ironiile s-au diminuat , apoi am vazut ca de ceva timp Ana Tofan si topicurile ei lipsesc cu desavarsire ..Stie cineva ceva de si despre ANA ????????? !!!!!!

Ana Tofan
14.06.2005, 01:23
Hello,sunt aici Rossa,am navigat pe alt site. Te pomenesti ca ti-o fi fost dor de mine? Iata-ma-s!Si de data asta am intentii pasnice.

rossa
14.06.2005, 01:32
Offf ! M-am linistit , mi-au trecut prin cap cele mai negre idei , nu de alta dar se pare ca m-am molipsit dupa tine ! Acum ca esti bine , astept cu nerabdare un alt topic marca "ANA TOFAN" !

Ana Tofan
14.06.2005, 01:37
Te gandeai ca am dat ortu popii. Ei afla ca nu mor eu asa de usor ,cat despre topicuri marca Ana Tofan ,nici o grija ,gasesc eu ceva.

rossa
14.06.2005, 01:42
Mamaa si aveam asa o pofta de coliva ! Iam, iam , poate data viitoate . Cat despre topicuri .... tu incepi cam asa " Ce parere aveti despre " ...asa ca n-o sa fie greu sa gasesti ceva . Abia astept ..

christianT
14.06.2005, 10:58
Undeva peste oceanul Atlantic, aproape de fluviul St-Laurent, intr-unul din cele mai frumoase orase din America de Nord si care poarta numele de Montreal, este un om care te apreciaza foarte mult. Continua sa fii tu asa cum ai fost pana acuma. Cu foarte mult respect. cristianT

Ana Tofan
14.06.2005, 19:10
Mersi, Cristian.

agora
14.06.2005, 22:25
christian eu am ramas in dubii. Tu ai vrut sa o imbarbatezi pe Ana sau ai vrut sa ne faci in ciuda cu locatia ta?!?smileys/smiley2.gifGlumesc!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

rossa
15.06.2005, 00:58
Se pare ca Ana e mai rezervata ca niciodata , nu raspunde la provocari , s-o fi maturizat sau a intervenit cineva in viata ei ?? Oricum Cristian T m-a dat pe spate , singurul lucru care a lipsit a fost o poezie cu dedicatie pentru Ana , Isabela sau orice alt nick....

christianT
15.06.2005, 15:03
Of of of mai rossa. Imi pare rau ca te-am dat pe spate, stii.. cazaturile pe spate sunt printre cele mai periculoase, pot antrena accidentari cu urmari foarte grave...asa ca data viitoare sper sa te dau pe fata.smileys/smiley4.gif

Ana Tofan
15.06.2005, 19:20
Am lipsit din cauza ca sunt la serviciu si din cand in cand mai si lucrez. Din fericire nu sunt asa cum credeti ca sunt.Nu poti cunoaste cu adevarat un om decat daca vorbesti cu el fata in fata.

hazel
16.06.2005, 06:39
Pai bine rossa tu chiar recunosti ca ai vrut sa o provoci pe Ana? tz tz tz

Ana m-as bucura sa nu fii atat de pesimista in realitate. Cum m-as bucura ca in realitate sa fii tot atata de iubitoare de frumos si de romantica cum lasi impresia pe aici ca esti:-)

christianT
16.06.2005, 14:46
Am lipsit din cauza ca sunt la serviciu si din cand in cand mai si lucrez. Din fericire nu sunt asa cum credeti ca sunt.Nu poti cunoaste cu adevarat un om decat daca vorbesti cu el fata in fata.

Draga Ana,

Intr-un singur lucru nu pot fi de acord cu tine, chiar si cand vorbesti cu o persoana fata in fata, ochi in ochi, nu inseamna ca-l poti cunoaste cu adevarat. Poti cunoaste de exemplu doar o masca...Unii sunt foarte buni actori, au mii de masti, le pun in functie de situatie, sunt mari maestri in disimulare.

rossa
16.06.2005, 20:58
Da draga , recunosc . In ultimul timp am vazut ca n-a mai existat nici o bombonica pe coliva asa ca m-am gandit sa fabric una . N-a tinut , asta este , incercarea moarte n-are !

Totusi , ce ne facem cu actorii de care vorbea Cristian T ????!!!

Aconi , undeeeee estiiiii ca ma plictisesc pe aici fara tine ???!!!!!

Ana Tofan
16.06.2005, 23:13
Coliva la mormantul meu nu ai sa mananci,nu iti dau eu satisfactia asta de a ma vedea moarta. De unde stii ca nu vei muri tu primul, Rossa? Ce zici de asta? Uite ,sunt unii care ar dori sa manance coliva in orice ocazie. Ce ai zice de o bucatica de coliva asa ca desert,ca felulul trei. O prietena de-a mea care nu este ortodoxa ,a zis ca face si ea coliva.

hazel
17.06.2005, 07:12
Coliva la mormantul meu nu ai sa mananci,nu iti dau eu satisfactia asta de a ma vedea moarta. De unde stii ca nu vei muri tu primul, Rossa? Ce zici de asta? Uite ,sunt unii care ar dori sa manance coliva in orice ocazie. Ce ai zice de o bucatica de coliva asa ca desert,ca felulul trei. O prietena de-a mea care nu este ortodoxa ,a zis ca face si ea coliva.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ana esti delicioasa! smileys/smiley36.gif

Adevarul e ca si mie imi placea coliva pre vremuri...pacat ca are o conotatie atat de trista. Vorba ta, ar trebui sa fie inclusa pe lista de deserturi smileys/smiley36.gif

17.06.2005, 07:20
Mie imiplac doar bomboanele de pe colivasmileys/smiley4.gif

17.06.2005, 07:29
Intr-un singur lucru nu pot fi de acord cu tine, chiar si cand vorbesti cu o persoana fata in fata, ochi in ochi, nu inseamna ca-l poti cunoaste cu adevarat. Poti cunoaste de exemplu doar o masca...Unii sunt foarte buni actori, au mii de masti, le pun in functie de situatie, sunt mari maestri in disimulare.

Christian, daca vrei adevarul gol, golutz, trebuie sa-i dai jos hainutzele... incearca si ai sa vezi adevarul adevarat!

Crede-ma, nu are sa-ti para rau/..........smileys/smiley36.gif

garfield
17.06.2005, 07:36
Yes, you can try some naked poetry reading. smileys/smiley36.gif

17.06.2005, 07:41
Mugatu are dreptatesmileys/smiley36.gif

Un prieten zicea: "vrei sa vezi daca merita ,primele intilniri ,du-o la strand si sti de la inceput "

17.06.2005, 09:11
Be careful withpaper cuts....ouch

Melina, cel mai bine este soo duci la 2 Mai la nudisti...afli totul intr-o singura zi.....http://www.romanian-portal.com/forum/smileys/smiley120.gif

17.06.2005, 12:19
Mugatu atunci si ea afla totul intr-o singura zi, fair enough</span>smileys/smiley20.gif

Ana Tofan
20.06.2005, 01:41
Ce sa spun, comici mai sunteti voi?

rossa
22.06.2005, 22:22
Ana , am fost plecat de aceea nu ti-am raspuns . Acum am revenit si cred ca o sa ne razboim un pic . Eu am facut referire la bomboana de pe coliva si nu la coliva propriu zisa , de , asa se-ntampla cand citesti printre randuri . Cat despre prietena ta care s-a oferit sa faca ea coliva , ii transmit ,, numai de ..bine '' si atentie la dioptrii , sa nu-i cada fata ...

Cad despre deces ai dreptate , s-ar putea sa mor eu primul dar de plictiseala . Oricum sa stii ca nu ti-as dori niciodata asa ceva (la propriu ) , din contra daca esti din Ro poate bem o bere impreuna , cine stie ?? Daca promiti sa te-mbeti repede , poate fac si cinste ...

Ana Tofan
22.06.2005, 22:52
Poate ca te imbeti tu primul ,ce zici?Cat despre muritul de plictiseala mi se intampla adesea.

Gogule
22.06.2005, 22:54
Ana, tocmai ai implinit 30 de ani si, deci, ai ajuns la pubertate. Ce-ti doresti sa te faci cand vei fi mare? smileys/smiley14.gif</span>

Eu cred ca Ana vb. de savarinasmileys/smiley100.gif

Ana Tofan
22.06.2005, 23:07
Ideea ca cui pe cui se scoate. Prostii tot prosti raman.

Gogule
22.06.2005, 23:13
ca cui ? .. cacui mai bine pe tronsmileys/smiley34.gif

rossa
23.06.2005, 01:07
Mai Ana mai , esti chiar asa de mare bautoare de crezi c-o sa ma imbat eu primul ???? Daca vrei poti sa lansezi o invitatie sa vedem care pe care . Am mai auzit eu legende cu tipe care baga sub masa barbatii (la bautura) .

23.06.2005, 04:25
Mugatu atunci si ea afla totul intr-o singura zi, fair enoughsmileys/smiley20.gif

Not really fair Melina! tu nu ai luat in consideratie the shrinkage factor! Frigul, apa, vantul, pot avea un efect devastator asupra masculilor! smileys/smiley36.gif

23.06.2005, 05:54
Fara durere e cum imi place mie.