PDA

Arată versiune întreagă : distrati-va in timp ce votati o romanca

lorena
09.06.2005, 15:00
The Face of

sorin
09.06.2005, 15:29
Lorena, cred ca ajunge cu atatea mesaje pe aceeasi tema.Cred ca e suficient, nu crezi? Seamana deja a SPAM smileys/smiley2.gif

Bafta la voturi! smileys/smiley20.gif

lorena
09.06.2005, 17:59
Buna Sorin.imi cer scuze ptr. postarea mai multor mesaje pe aceeasi tema dar fiind prima data cand folosesc forumul si vazind mai jos ca erau orase diferite din America am crezut ca in general romanii dintr-o localitate intra pe acea sectiune destinata lor.Mi-am dat seama de greseala si m-am oprit inainte de a vedea mesajul tau.Oricum articolul meu nu are nici o tenta de spasm ptr. ca exact organizatorii dorind sa-si faca o publicitate mai mare paginii lor ne-au indicat sa ne facem o oarecare popularizare in a veni cu cit mai multe voturi. Daca cumva crezi ca e o problema te-as ruga pe tine sa scoti mesajele de acolo ptr. ca eu nu stiu cum. iti multumesc mult ,Lorena.Felicitari si ptr. Forum care e deosebit de folositor ptr. toti.

hazel
10.06.2005, 10:19
.Oricum articolul meu nu are nici o tenta de spasm ....

Lorena, doamne fereste sa aiba si articolul tau tenta de spasm, ca deja am unul la ochiul drept care nu trece nici cu apa recesmileys/smiley36.gif

lorena
10.06.2005, 12:46
Imi cer scuze pentru greseala mea . Cred ca se subintelege ce am vrut sa spun;'Oricum articolul meu nu are nici o tenta de SPAM...O astfel de greseala cred ca o putem vedea destul de des si-n cele mai mari reviste,carti de literatura sau manuale scolare chiar. Am observat-o exact dupa ce am postat raspunsul meu dar nu mi-am cerut scuze pentru canu am crezut ca va deranja pe cineva.Cred ca am facut o greseala postind articolul pe acest forum.L-am postat si pe alte forumuri :in Irlanda, Noua Zeelanda dar nici unde nu a fost nici o problema.Faptul ca l-am postat si-n celelalte 4 sectiuni destinate unor localitati din America nu a fost o mare greseala si totusi mi-am cerut scuze .;am vazut si un alt articol postat peste tot.si sunt convinsa ca romanii din zonele respective intra pe forum acolo altfel de ce-ar mai exista? Articolul nu are nici o tenta de SPAM . Voturile au inceput din data de 1 Mai si dupa cum vedeti nu am facut apel la dvs. pana acum. Am facut-o doar dupa un articol sugerat de organizatori.pe care il puteti vedea in forumul lor.In primele saptamini de vot m-am mai clasat si eu printre primele locuri si asta fara ajutorul nimanui.Eu oricum nu va pot forta sa ma votati si nici nu va pot controla daca ati facut-o sau nu.Este un apel catre cei ce vor sa ma ajute dar in acelas timp si o informatie pentru tineri despre aceasta initiativa care se va repeta la anul dindu-le posibilitatea celor interesati sa beneficieze de ea. Mai important decit cistigarea concursului este oportunitatea de-a lucra cu ei in viitor .Vreau sa va multumesc tuturor celor care nu ati vazut cu ochi rai initiativa mea, celor care m-ati votat sau care ma veti vota .Eu nu folosesc foarte mult limba romana asa ca daca mai sunt greseli de exprimare va rog sa ma scuzati. Va multumesc , Lorena

sorin
10.06.2005, 12:53
OK, nu te mai scuza atat, nu e o tragedie. Am mai avut o experienta cu....mobila pe acest forum si multor forumisti nu le-a convenit si de aceea am incercat sa te opresc sa pui pe toate 59 de forumuri. 4-5 mesaje nu e asa de rau smileys/smiley1.gif

In materie de greselile de exprimare, oricine le face, iar tu ai foarte putine in comparatie cu altii. Hazel a facut doar o gluma, pentru ca aici se si glumeste printre altele, asa ca nu lua totul in serios, relaxeaza-te si o sa castigi si prieteni si voturi smileys/smiley2.gif

Inca odata bafta! smileys/smiley20.gif

lorena
10.06.2005, 13:35
Multumesc .Cred ca nu sunt prea obisnuita inca cu aceste forumuri ;poate am sa stau mai mult pe ele in vacanta cand am mai mult timp

Hazel, cred ca din partea ta a fost doar o gluma pe care eu am luat-o prea in serios. asa ca imi cer scuze daca am reactionat gresit.Am sa stau mai mult pe forum sa ma obisnuiesc cu felul de a se scrie si sper sa mai vorbim in viitor. Gata cu scuzele. Oricum anuntul meu cred ca are si o parte distractiva pentru ambele sexe asa ca distractie placuta tuturor..

hazel
10.06.2005, 13:57
lorena, sigur ca a fost o gluma! iti urez si eu succes la concurs si stai asa ca ma duc sa tebotez, pardon, votez. smileys/smiley31.gif

hazel
10.06.2005, 14:10
lory, am fost si am votat sa stii.

daca as fi christian as scrie o poezie intitulata "Am avut o viziune" sau as picta un tablou suprarealist numit"Sirena in denimcu ochi albastri zambind strengaresteiesind din mare sau intrand in mare"

Lory, i talk nonsense sometimes, dar sa stii ca, serios, te-am votat si pe buna dreptateesti foarte frumoasa smileys/smiley1.gif

sauzimdebine
10.06.2005, 16:17
Lory, dupa ce castigi si acest concurs, voturile noastre le-ai castigat deja, sa nu uiti si sa revii, chiar daca, uneori, noi mai si glumim. Cat despre exprimarea in limba Romana ... aici este locul unde poti face exercitiu fara a deranja pe cineva, ... noi suportam multe, foarte multe, unele atat de rele ca nici nu merita mentionate. Cu exprimarea ta nu este nici o problema.

CHRIS '78
10.06.2005, 20:46
Hai ca te-am votat ! Te-as vota de cate ori ai vrea tu da-s prin New York !PUSI!

10.06.2005, 21:08
Si eu te-am votat ..succes smileys/smiley4.gifg!

lorena
11.06.2005, 05:55
Hei! buna tuturor si va multumesc la toti.

Hazel, nu stiu cu pictatul cum te-ai descurca dar cu poezia ar trebui sa incerci...

Sauzimdebine, multumesc si cu siguranta am sa mai stau pe forum : e greu la inceput pana te obisnuiesti si apoi devine adictiv la fel ca si cazinoul :hai sa mai incerc o data sa mai vad ultimele noutati.Si apoi e cum a spus si Sorin, incepi sa-ti faci prieteni

Cind am scris multumesc la toti m-am referit si la voi ,Chris'78si ClaudiunJ ,si la toti ceilalti care ati votatsau care veti vota multumesc , Lorena

11.06.2005, 22:12
No puneti-ma si pe mine la numarul celor ce au votat,ce suparate ca e de-a noasta.Si poa' ca ne da si noua o poza de cistiga....

Bafta multa!

nyck
12.06.2005, 08:09
smileys/smiley2.gif Mult succes lory, ai si votul meu.smileys/smiley32.gif

albinutza
12.06.2005, 19:48
sal smileys/smiley17.gif

inca un vot de aici din us si maine de la munca o sa trec pe la toti colegii pe la pc-urile lor cu cat mai multe voturi pentru o scumpica ca tine smileys/smiley2.gif

bafta multa smileys/smiley20.gif

rossa
14.06.2005, 02:34
Ai si votul meu . Am vazut ca a fost acceptat chiar daca a venit din Romania !

sorin
14.06.2005, 03:07
Am primit un mesaj de la Lorena in care m-a rugat sa sterg adresa websiteului pentru ca altfel ar fi descalificata. Daca vreti acea adresa ca sa votati, va sugerez sa-i trimiteti un PM smileys/smiley2.gif

lorena
16.06.2005, 07:46
Multumesc f. mult lui Sorin ptr. promptitudinea cu care m-a ajutat. Sorine, doamne fereste ce ma faceam daca le puneam pe toate cele 50... forumuri ? Felicitari tuturor moderatorilor care nu stiu ce fac;se pare ca nici macar nu dorm cred ca stau toata ziua cu ochii pe ecrane ptr. a ne da noua posibilitatea sa comunicam asa de frumos .

Concursul il gasiti cautind cu orice motor de cautare Face of 2005 Photographic modeling contest, click face 2005 .Nu uitati este valabil un singur vot de la fiecare computer deci puteti alege o singura data si o singura modela.Nu uitati sa va uitati si la pozele mele, pagina 6 model _)59 si sper ca unora dintre voi sa le placa.

Multumesc tuturor celor ce m-ati votat .Distractie placuta! Lory.

lorena
11.07.2005, 13:19
Buna tuturor ;imi pare rau ca revin asa de tirziu dar efectiv saptaminile astea am fost f. ocupata ultimele examene finale, concursul etc.Vreau doar sa va multumesc ptr. tot si sa va spun ca voturile se vor termina in data de 30 iulie deci rezultatul final vi-l dau in 1 Aug. Momentan ma aflu pe locul 2 la egalitate cu o alta modela din Australia, locul 1 si trei e tot Australia.Am vrut doar sa vedeti cit de mult m-au ajutat voturile dvs. ptr. care va multumesc mult.Sapt. aceasta am o prezentare de moda aici si acum e momentul sa fac apel la patriotismul canadienilor care sper sa functioneze asa cum cred eu.Si sa nu uitam ca toate astea nu ar fi fost posibile fara existenta acestor forumuri care se pare ca nu sunt doar o cale ptr. a discuta diverse ci efectiv o cale de a ne tine uniti si de a ne ajuta cit mai mult Asa ca felicitari si mii de multumiri tuturor celor ce contribuie la intretinerea lor moderatori si utilizatori impreuna.