PDA

Arată versiune întreagă : Concertul trupei Phoenix in Washington DC

sorin
07.06.2005, 07:04
Megashowurile, de durata dubla fata de ceea obisnuita (+2 ore) vor avea loc in orasele Canadiene: <st1:City><st1:place>Kitchener</st1:place></st1:City>, <st1:City><st1:place>Montreal</st1:place></st1:City> si <st1:City><st1:place>Toronto</st1:place></st1:City>. Turul coastei <st1:place><st1:City>de Est</st1:City>, <st1:State>va</st1:State></st1:place> continua cu orasele Americane: <st1:City><st1:place>Detroit</st1:place></st1:City>, <st1:City><st1:place>Chicago</st1:place></st1:City>, <st1:place><st1:City>Cleveland</st1:City>, <st1:State>Washington</st1:State></st1:place>, <st1:State><st1:place>New York</st1:place></st1:State>, <st1:City><st1:place>Boston</st1:place></st1:City>. Am invitat

Cristinat
24.10.2005, 05:09
Buna Sorin,

Ah ce rau poate sa-mi para ca am pierdut aceasta ocazie. Te rog din suflet daca mai afli asemenea noutati sa-mi spui si mie. Traiesc in zona DC si tare mult mi-ar place sa merg la spectacole Romanesti. Tot ce am gasit a fost pentru New York sau Chicago. Dar nimic pentru mica noastra comunitate.

Cristina

Ana Tofan
24.10.2005, 05:52
Pe cand un concert cu Phoenix in Romanica, la Iasi?N-aveti idee?

Cristinat
24.10.2005, 06:28
Ana nu am nici o idee cind sint concertele in Romania. Dar cred ca la http://ziareromanesti.com/poti gasi ziare online din zone in care esti interesata si asa poti gasi si activitati locale. Succes.smileys/smiley17.gif

GNChicago
24.10.2005, 06:54
Cristinat, nu mai plinge ca ti-l trimit pe Nicu Covaci cu ai lui la tine acasa.

sorin
24.10.2005, 06:59
Tot ce am gasit a fost pentru New York sau Chicago. Dar nimic pentru mica noastra comunitate.

Cristina

Cristina, eu postez ce primesc de la altii. Rog pe aceasta cale pe toti care afla ceva de existenta unor spectacole sau manifestari romanesti sa ma anunte. Eu postez anunturile la rubrica "Evenimente" (pagina principala, link dreapta sus). Pentru orice eventualitate, iata si linkul:

http://www.romanian-portal.com/us/ro/cultura.asp?id=48

In acelasi timp, fac anunturi si pe forum.

Cristinat
24.10.2005, 07:15
Mersi, am sa folosesc aceste linkuri.