PDA

Arată versiune întreagă : Vrei pantofi de calitatate

Cristina Samoil
14.10.2004, 04:15
Producem pantofi ,,cum se faceau demult,, adica de calitate.

carmens
14.10.2004, 09:48
cine? si unde? produce pantofi de calitate?

angela
14.10.2004, 10:10
Si eu vreau!!!

15.10.2004, 02:53
pai fetelor,

pantofii de calitate se produc in Italia, precum parfumurile in Franta, masinile in Germania si filmele in US smileys/smiley1.gif

carmens
15.10.2004, 04:37
Snuff,

masinile japoneze nu sunt de calitate ? smileys/smiley19.gif

sau sunt de mai putina calitate decit cele germane? smileys/smiley1.gif

vladone
15.10.2004, 07:52
masinile germane si-au format un "nume". probabil nu mai sunt ca altadata, poate sunt chiar mai bune, dar au un ... pedigree!

angela
15.10.2004, 09:40
In Ro, in Bv la Carpatex se fac niste pantofi extraordinari si numai pentru export dar la niste preturi de te doare capulsmileys/smiley7.gif

20.10.2004, 13:51
cristina, s-ar parea ca te-au cam speriat

26.10.2004, 04:15
Firma este in Cluj si ne adresam in primul rand persoanelor care isi doresc pantofi comozi si rezistenti.In secial celor ce nu au uitat ce inseamna ,,pantofi comozi,,.Multumesc de incurajare!

angela
26.10.2004, 08:15
Cristina bun deci acum am aflat ca firma se afla la Cluj. Daca vrei sa mearga afacerea da-ne si tu mai multe detalii despre produs, la ce preturi, din ce sunt confectionati, sunt lucrati manual sau cum, ii poti trimite prin colet in SUA, cat costa transportul si multe alte detalii care iti vor aduce comenzi sau nu. Depinde doar de tine cat stii de bine sa iti vinzi marfa, ai spirit de comerciant? Demostreaza-ne! smileys/smiley2.gif

Fethoden
03.12.2004, 02:51
...interesant subiectul de discutie, dar unde -s papucii, unde-i Cristina..???

ca la alba-neagra..!!?smileys/smiley36.gif

...detaliile..!!??

..Nu ,...eu cred ca dumneaei e foarte ocupata incat nu a mai trecut pe aici si nu a mai lasat nici un mesaj....ori s-a suparat!!?

Brasov34
19.01.2005, 23:36
Probabil ca intre timp si- a schimbat profilul de activitate!

Oare ce vinde?smileys/smiley17.gif

...Dar sa ii dorim succes.Se pare ca are deja din moment ce nu mai e interesata de clientela!

toxic
21.03.2005, 16:08
The Shoe Company are pantofi buni in Canada smileys/smiley1.gif

bosscompany
07.04.2005, 01:53
<tt>Daca sunteti studenti si indiferent de meridianul pe care va aflati
trebuie sa va invit ca sa va implicati in constituirea unei companii
(societate pe actiuni in care studentii o sa detina 51% dar nimeni nu
va detine peste 10% din actiuni) in retea de tip holding (in care vor
lucra studentii actionari dar o vor conduce prin rotatie numai
studentii actionari din anii terminali) ce impreuna cu voi, ca
actionari, vor putea sa deschida si sucursale in locul in care sunteti
stabiliti, pentru a desfasura unul sau mai multe din urmatoarele
activitati :

1. TURISM INTERN, EXTERN SI CONEXE INCLUSIV PENSIUNI, TABERE SI CAMPING DAR SI SCHIMBURI DE EXPERIENTA

2. AGENTIE DE STIRI

3. EDITURA, ZIAR SI PUBLICATII DE SPECIALITATE

4. AGENTIE DE PLASARE SI JOB-URI PTR STUDENTI

5. AGENTIE IMOBILIARA SI DE C-TII LA COMANDA

6. AGENTIE CURIERAT RAPID PRIN DISTRIB. PLIANTE,COLETE, ZIARE, ETC

7. PRELUAREA/DISTRIB. DE LA FURNIZOR: APA MINERALA, BERE, BAUTURI RACORITOARE ETC

8. CENTRU ELABORARE DE PROIECTE TIP PTR Diverse GRANTURI / PHARE / SAPARD

9. CURSURI DE AFACERI PTR STUDENTI CA VIITORI FORMATORI CE VOR SUSTINE
CURSURI PTR SOMERI, FERMIERI, PERS. CU DIZABILITATI, ETC PRIN PHARE

ATAT MACAR SA VAD CA SUNTETI INTERESATI CA SA VA POT TRIMITE INVITATIA
DIN PARTEA COLEGILOR DIN ROMANIA CARE SUNT DEJA INTERESTI.

DETALII DUPA

BOSSCOMPANY - SORIN

EUBROKER@NETSCAPE.NET</tt>

NJ_King
24.11.2005, 14:18
De cand au intrat Chinezi pe piata de pantofi nu mai pot gasi nimic care rezista mai mult de 2 zile.

luckylord
05.05.2006, 13:11
Snuff,
masinile japoneze nu sunt de calitate ?

sau sunt de mai putina calitate decit cele germane? smileys/smiley1.gif intr-adevar si masinile japoneze or fi bune,dar parerea mea personala este ca nu poti compara nu Mitsubishi cu un BMW.sau Toyota cu Mercedes.Sa vedem ce parere au si altii

stellplesaux
11.05.2006, 07:55
Luckylord, este doar o parere personala pe care ti-o respect. Ar trebui sa stii tousi ca, Merecdesul este aproape de linia de faliment, BMW are succesul pe care il are, datorita designului american care de 10 ani de cind lucreaza pentru BMW a reusit sa-l aduca in fruntea vinzarilor in Germania cit si in US. Pe de alta parte nu uita ca Japonia foloseste cele mai inalte technologiiin construirea masinilor, Honda fiind una din primele masini construite in intregime de roboti. Deci, ar fi multe de spus. Dar, pentru o edificare completa a ta, (in linii mari) nu uita: Germania isi apara piata europeana cu orice pret. Odata intrati in Europa, japonezii vorpunepe butuci toata industria de automobile germano/franco/italiana/engleza. Ai un exemplu in fata cu GM-ul american. Este foarte aproape de faliment....cheers.....sp&nbsp ;

Pisoi
11.05.2006, 11:39
Firma este in Cluj si ...

...parca era o fabrica de pantofi "Clujana"... poate azi se numeste altfelsmileys/smiley2.gif

...dar daca tot ati trecut de la pantofi la masini, pana la urma si masina e tot un pantofsmileys/smiley36.gif

http://i32.photobucket.com/albums/d9/pisoi/ForumEdit/614image4.jpg

luckylord
25.06.2006, 04:20
Luckylord, este doar o parere personala pe care ti-o respect. Ar trebui sa stii tousi ca, Merecdesul este aproape de linia de faliment nu stiu de chestia asta,insa sincer ma indoiesc ca va da faliment....o problema similara au avut-o si cei de la VW si totusi nu a dat firma faliment,asa ca nu vad cum va da Mercedes....oricum era o parere.eu personal prefer un Bmw sau un Mercedes unui Toyota sau alta marca japoneza deoarece sunt mai durabile.Nu zic nu,sunt multe masini japoneze performante,dar nu cred ca as putea face comparatie....

luckylord
25.06.2006, 04:29
Odata intrati in Europa, japonezii vorpunepe butuci toata industria de automobile germano/franco/italiana/engleza. Ai un exemplu in fata cu GM-ul american.

am mai citit odata ce ai scris....tot ca o parere personala nu cred ca va da faliment vreodata Ferrari sau Aston Martin din cauza unei Toyota.Sau Bmw din cauza lui Suzuki si lista ar putea continua.Desigur sunt foarte multe masini japoneze in Europa dar in parte sunt cumparate pentru ca au un pret mai mic decat una europeana.....

P.S nu vreau sa dau impresia ca nu respect firmele japoneze mai sus mentionate...motociclist fiind la fel de bine prefer un Suzuki unei Ducati de exemplusmileys/smiley2.gif