PDA

Arată versiune întreagă : o intrebare??

cata
23.05.2005, 05:47
stie cineva o camera de inchiriat ptr. un new comer care sosete in toronto pe 15 iunie?

Nomi
05.09.2007, 05:33
Buna. Ai gasit chirie? Cum este si cum te descurci? Si noi ne pregatim sa ajungem in Canada. Ne-ar fi de folos info-urile celor de acolo, nou aterizati. mersi

fifi
07.09.2007, 14:54
Am citit o multime de lucruri despre Canada: multi spun ca este o tara foarte frumoasa si civilizata altii spun ca este o excrocherie si daca vrei sa emigrezi "pentru a trai mai bine" gandeste de doua ori.Suntem foarte ingrijorati in ceea ce priveste decizia noastra de a pleca pentru ca este vorba de foarte multi bani si nu prea vedem garantii.

Nomi, asta a fost primul tau mesaj postat pe acest forum, deci voi nici nu ati depus actele dar te interesezi de chirii? si v-ati si hotarat deja si-n ce provincie sa va stabiliti?! si cui pui intrebari, celor care nu au mai activat de 2 ani?

Nomi
27.04.2008, 08:57
Scuze...acu vazui ca am raspuns la aceasta postare. Ai dreptate, sa stii ca nici nu m-am uitat la data , pe atunci, asa ca de asta scrisesem . In ceea ce priveste postarea mea "prima" pai am mai scris....ca sunt genul de om care vrea sa stie cu muuuuult inainte tot ce se poate. Asta este raspunsul meu.....(putin prea tarziu, dar ...asta e....

Nomi
27.04.2008, 09:00
Aaaaaa si acu vad si data primei mele postari...si inchipuie-ti ca noi am luat legatura cu firma si am platit la inceputul lui august si numai dupa am aflat de forum........si multe alte lucruri : cum ca am fi putut rezolva si singuri dosrul....ceea ce sigur ar fi fost bine, dar acum asa este si asa trebuie sa reusim....