PDA

Arată versiune întreagă : Suna ieftin in si din Romania

PinteaP
29.03.2009, 11:28
Salut ..
Eu tocmai mi-am facut cont pe un site foarte interesant... si am zis sa vi-l inpartasesc si voua in caz ca aveti prieteni, rude plecati din tara... sau in cazul in care voi sunteti plecati...
........ ro , ..programul mi s-a parut destul de simplu de utilizat, iti faci cont si pt 10 euro vorbesti mult si bine :P Eu l-am testat, si pot sa zic ca merge chiar bine, ma refer ca si calitate a sunetului...
O zi excelenta!

PS. Au un program de afiliati foarte avantajos ;)

Sper ca v-a fost utila informatia mea, la fel cum si eu ma gasit multe informatii utile aici!

abc2010
26.08.2010, 02:44
Buna

Si eu am accesat un site de telefonie si vorbesc mereu in Canada, SUA, Europa, tari arabe, foarte ieftin cu tarife locale, ca si cind as vorbi in Romania. Poti sa suni la 0314792233, direct de pe telefonul tau de Romtelecom sau RDS, intrucit acest numar este de retea fixa romineasca, si acolo robotul telefonic iti va da toate detaliile de care ai nevoie, dupa care introduci numarul unde vrei sa suni si apesi tasta diez. Sistemul este foarte simplu, nu te costa decit convorbirea fix-fix in Rominia. Eu folosesc acest serviciu de 4 luni de zile si am urmarit si factura de Romtelecom, si a fost ok. Daca abonamentul tau de Romtelecom iti da posibilitatea ca in fiecare zi dupa ora 18 si in weekend sa vb gratuit in orice retea fixa, atunci daca apelezi nr 0314792233, si formezi nr de SUA sau Canada, atunci chiar nu te costa nimic. Este super serviciul. La acest nr de telefon iti spune si adresa siteului.

abc2010
26.08.2010, 06:19
Si eu am accesat un site de telefonie si vorbesc mereu in Canada, SUA, Europa, tari arabe, foarte ieftin cu tarife locale, ca si cind as vorbi in Romania. Poti sa suni la 0314792233, direct de pe telefonul tau de Romtelecom sau RDS, intrucit acest numar este de retea fixa romineasca, si acolo robotul telefonic iti va da toate detaliile de care ai nevoie, dupa care introduci numarul unde vrei sa suni si apesi tasta diez. Sistemul este foarte simplu, nu te costa decit convorbirea fix-fix in Rominia. Eu folosesc acest serviciu de 4 luni de zile si am urmarit si factura de Romtelecom, si a fost ok. Daca abonamentul tau de Romtelecom iti da posibilitatea ca in fiecare zi dupa ora 18 si in weekend sa vb gratuit in orice retea fixa, atunci daca apelezi nr 0314792233, si formezi nr de SUA sau Canada, atunci chiar nu te costa nimic. Este super serviciul. La acest nr de telefon iti spune si adresa siteului.

keyframe14
26.08.2010, 07:37
Da cu cine vorbesti tu in sua canada europa tarile arabe? prin asia, africa n-ai pe nimeni?

aramis_13
26.08.2010, 07:44
key, da' ce întrebări stupide poţi să pui! păi din moment ce omu' ştie romineste, e clar că poa' să vorbişte cu ce ţară vrea muşchii lui de pe glob. sorine, alt spammer.

Stefan88
06.11.2010, 06:53
Eu folosesc voipding pentru convorbiri internationale intrucat am rude in spania kre nu prea stiu sa foloseasca skype si mess.
Ma costa 0.01 € pe fix si 0.07€ pe mobil. Dak stiti ceva mai ieftin postati, nu va fie rusine :), dar nu din alea de au taxare la minut sau de aplica conection fee, kestii p care voipding nu le are.

aramis_13
06.11.2010, 07:01
0.2 euro-cenţi pe minut/fix e destul de ieftin?