PDA

Arată versiune întreagă : nicoletamihaela

sorin
04.01.2009, 09:53
ps...PENTRU SORIN...Te rog sa-mi dai procentul cuvenit pentru cuvantul "mare PORC",folosit impotriva Lordului...
10 puncte penalizare (la 50 urmeaza suspendarea), primite la cerere, pe o perioada de 3 luni.

sorin
08.02.2009, 18:58
20 puncte penalizare (total 30, la 50 de puncte urmeaza suspendarea) pe o perioada de 3 luni, pentru jignirea forumistei divo. regula afara din trei pasi functioneaza in continuare, asa ca-ti sugerez sa ai grija ce spui in continuare, pentru ca la urmatoarea postare similara vei fi suspendata temporar pe trei luni.

De citit nu iti citesc aberatii de 2 lei,ca am altceva mai uitl de facut..
dar dupa cum i-am scris si lui Sorin pe pm,te voi injura de atatea ori incat sa ma dea afara ca tu imbecila de doi lei sa ai liniste...(sorin 10% aici de penalizat)..
Nu te uiti in oglinda ca esti atat de rea si de parsiva ca sub bunavointa afisata,nu faci altceva decat sa blamezi pe toata lumea?Esti o magarita fara margini...(alt 10 % sorin te rog sa penalizezi)...
Cauti raca si sa semeni rautati intre forumisti,doar doar tu vei fi numarul unu,doar asa ca sa ti se recunoasca niste merite..Ce drac de merite ai,eu nu am gasit,decat meritul ca esti o mahalagioaica fara granite..(alt 10 % ,sorin te rog penalizare)...
Si ca ultimul procent sa fie ok,si tu sa adormi linistita pe seara de azi,iti spun o singura avertizare...Ce semeni aia vei culege..Mizeria din sufletul tau va fi asa de amara,ca te vei intreba retoric in viitor..Oare de ce mi se intampla mie..Pentru ca esti ordinara draga fata ,ca esti o puslama si o mizerabila...(acii alti 10% te rog sorin)..

In ultima instanta Divo,eu iti urez viata lunga,in singuratatea ta sufleteasca,sa fi iubita doar de singuratate,si sa fi numarul unu in toata splendoarea singuratatii,pentru ca cu aceasta atitudine de mahalagioaica mizerabila,nu poti traii decat singura...Si te mai intrebi de ce te parasesc prietenii..Din cauza ca tu faci pe marea desteapta,ca tu detii adevarul absolut,iar pasiunea vietii tale este diastractia ,bataia de joc ,bataia de de joc fata de semenii tai..Adevarata fata a ta este aceia de scorpie,te pot asemuii cu un sarpe veninos...Ei,,inainte sa i se faca sarpelui de par ,iese cu mizerii la drumul mare..Desteapta pamantului,crezi ca statutul actual iti confera imunitate?Niciodata...

Si cu acest ultim pasaj, Sorin te rog chiar sa ma excluzi dupa forum,sa doarma linistita Divo,somnul linistii eterne...

sorin
08.02.2009, 21:46
20 puncte penalizare (total 50, ceea ce aduce automat suspendarea) pe o perioada de 3 luni, pentru jigniri.

..Esti un mare magar,ca nou sub soare ar fi ca dispora sa nu aibe in componenta unu ca tine si una ca Divo..
ps..Ma simt usurata,ca ies..Doamne ca era cazul sa spun ce aveam de zis..