PDA

Arată versiune întreagă : comunitate de romani in PA

arianna
08.12.2008, 09:27
Salut tuturor!

Sunt in York, PA de ceva timp deja si o spun cu regret in suflet ca nu am intalnit nici un roman pana acum...Sa fiu eu singura oare???:(

Mi-ar placea tare mult sa stiu ca mai e si altcineva prin preajma, asa ca in spiritul sarbatorilor de Craciun, daca sunteti pe-aici, nu ezitati sa ma contactati!

Merci
and have a nice day!!!:)

Alexandru22
13.12.2008, 12:01
si eu am locuit in PA 6 ani. daca mergi spre philly mai in centru sau reading o sa intalnesti romanii la greu daca vrei sa vb id meu ady_alex14@yahoo sau suna ma la 6109064658 ok mia parut bine sa te cunosc

dorass13
03.01.2009, 07:36
Sint in Tallahassee Florida de citeva luni si as fi bucuroasa sa stiu ca mai sint romani prin preajma... Sint oare?

KittyLove
06.01.2009, 23:21
Salut tuturor!

Sunt in York, PA de ceva timp deja si o spun cu regret in suflet ca nu am intalnit nici un roman pana acum...Sa fiu eu singura oare???:(

Mi-ar placea tare mult sa stiu ca mai e si altcineva prin preajma, asa ca in spiritul sarbatorilor de Craciun, daca sunteti pe-aici, nu ezitati sa ma contactati!

Merci
and have a nice day!!!:)

Nu esti singura...doar ca majoritatea romanilor din PA sunt in Philly..

Alexandru22
07.01.2009, 23:44
da ariana asa este in Philly si reading. hai si allentown acolo sunt cei mai multi romansi. in philly sunt si 2 biserici romanesti. mai este una in hazeltown pe langa poconos camel's back si una in birdsboro daca vreti s amereti. si bagativa si voi pe www.meetup.com si dati search philadelphia romanian meetup si inregistrati va si intalniti romanii de peste tot e foarte fain. asa este si in new york asa si eu am cunoscut multi romanii. acuma is mai usor cu ei nu prea m timp de dus ca muncesc. no bine mai vb va poop