PDA

Arată versiune ๎ntreagă : fifi

sorin
28.10.2008, 19:12
15 puncte de penalizare (la 50 urmeaza suspendarea) pe o perioada de 3 luni pentru comentarea deciziilor administratorilor acestui forum.

la ce anume te referi sorine şi pentru ce i-ai mai dar 29 de procente de penalizare angelinei, care informaţii confidenţiale le-a postat despre Ninu., postarea lui publică a poveştii despre Ella? de aici, pe care o poate vedea intreaga lume?! http://groups.yahoo.com/group/romanianportal/message/122
ioi...

Postarea e publica unde a vrut el, faptul ca ea a postat mesajul unui forumist fara voia acestuia constituie o incalcare a confidentialitatii acestuia. Eu nu sunt robot sa stiu tot ce se posteaza pe internet. Trebuia sa posteze linkul, nu copy+paste

in alta ordine de idei Rebela:
…………………..
-a dat de inteles ca sauzimdebine are o varsta de care ar trebui sa-i fie rusine sa stea pe forum si sa se certe cu lumea (chipurile ca a intuit ea)

Daca sauzimdebine facea click pe butonul de report, as fi considerat ca a fost deranjat de asemenea afirmatii,dar nu a facut-o, asa ca nu am de unde sa stiu daca s-a suparat sau a fost doar un schimb de replici intre ei

tu sorine, chiar citesti tot ce se scrie pe acest forum? eu o spun cu oarece compasiune pt ca imi inchipui ca e imposibil si probabil de aia tragi astfel de concluzii.

Fifi, tin sa te anunt ca n-am nevoie de compasiunea ta si a nimanui. Pastreaza aceste sentimente pentru cine vrei.

Comentarea deciziilor administratorilor de penalizeaza, asa ca iti ofer 15 puncte de penalizare. Sper ca o sa te opresti din a o face pe avocata pe forum, pentru ca avem de a face cu oameni mature aici, care se pot apara singuri.