PDA

Arată versiune întreagă : angeline

sorin
28.10.2008, 15:31
20 de puncte avertisment (la 50 puncte urmeaza suspendarea) care expira peste 6 luni pentru limbaj si comportament neadecvat, in general, si pentru insinuari nefondate catre administratia forumului(vezi mai jos)

daca iar ai jucat sah cu Rebelica sa fiii sanatos !

Asta a fost picatura care a umplut paharul!!!!
Ai reusit sa-ti creezi statutul de maestra a urzelilor si a imprastierii de zvonuri nefondate, pe care nu le-am taxat datorita faptului ca circulau in “subterane” si as fi fost acuzat ca iau masuri subiective. Da, am jucat sah online, pe Yahoo cu Rebelica (distanta de 2000 de Km nu ofera alte posibilitati) si apoi am dat-o afara de pe forum pentru limbaj neadecvat, in caz ca te-a lasat memoria si nu-ti amintesti, asa ca ti-ai dat singura cu stangul in dreptul.

Sunt mai multe de spus despre tine, (pentru ca lumea se mai plange in are secret, fiindu-le probabil frica sa nu cumva sa intre pe mana ta) dar nu-mi sta in caracter s-o fac. Nu de putine ori am auzit chiar zvonuri ca tu poti spune ce vrei ca eu nu voi lua masuri impotriva ta, ceea ce m-a surprins si mai tare. Faptul ca nu ai primit cartonase pana acum, se datoreaza faptului ca exact asa cum spune Ninu, ai mers la limita cu postarile, preferand urzelile si imbarligaturile.
Te-am ajutat de cate ori mi-ai cerut, ca si pe alti forumisti de fapt, dar bag seama ca nu ti-a convenit faptul ca nu iti ascultam sugestiile in legatura cu moderarea acestui forum si te-am pus pe ignore, ceea ce probabil a constituit o lovitura neasteptata pentru cineva care s-a obisnuit sa manipuleze alte persoane.

Nu ma intereseaza ce ganduri ai in legatura cu participarea pe acest forum, dar atata timp cat vei active aici, ori iti bagi mintile in cap si lasi deoparte “lucraturile”, ori risti sa fii suspendata. Asa cum am scris la regulamentul de postare, nu conteaza vaechimea sau numarul de postari, cand e vorba de respectul pentru ceilalti si la functionarea acestui forum intr-un mediu cat mai relaxat.

angeline
28.10.2008, 16:18
20 de puncte avertisment (la 50 puncte urmeaza suspendarea) care expira peste 6 luni pentru limbaj si comportament neadecvat, in general, si pentru insinuari nefondate catre administratia forumului(vezi mai jos)

Asta a fost picatura care a umplut paharul!!!!
Ai reusit sa-ti creezi statutul de maestra a urzelilor si a imprastierii de zvonuri nefondate, pe care nu le-am taxat datorita faptului ca circulau in “subterane” si as fi fost acuzat ca iau masuri subiective. Da, am jucat sah online, pe Yahoo cu Rebelica (distanta de 2000 de Km nu ofera alte posibilitati) si apoi am dat-o afara de pe forum pentru limbaj neadecvat, in caz ca te-a lasat memoria si nu-ti amintesti, asa ca ti-ai dat singura cu stangul in dreptul.

Sunt mai multe de spus despre tine, (pentru ca lumea se mai plange in are secret, fiindu-le probabil frica sa nu cumva sa intre pe mana ta) dar nu-mi sta in caracter s-o fac. Nu de putine ori am auzit chiar zvonuri ca tu poti spune ce vrei ca eu nu voi lua masuri impotriva ta, ceea ce m-a surprins si mai tare. Faptul ca nu ai primit cartonase pana acum, se datoreaza faptului ca exact asa cum spune Ninu, ai mers la limita cu postarile, preferand urzelile si imbarligaturile.
Te-am ajutat de cate ori mi-ai cerut, ca si pe alti forumisti de fapt, dar bag seama ca nu ti-a convenit faptul ca nu iti ascultam sugestiile in legatura cu moderarea acestui forum si te-am pus pe ignore, ceea ce probabil a constituit o lovitura neasteptata pentru cineva care s-a obisnuit sa manipuleze alte persoane.

Nu ma intereseaza ce ganduri ai in legatura cu participarea pe acest forum, dar atata timp cat vei active aici, ori iti bagi mintile in cap si lasi deoparte “lucraturile”, ori risti sa fii suspendata. Asa cum am scris la regulamentul de postare, nu conteaza vaechimea sau numarul de postari, cand e vorba de respectul pentru ceilalti si la functionarea acestui forum intr-un mediu cat mai relaxat.

Sorine, ceea ce am afirmat este in temeiul faptului ca din tot forumul Romanian-portal singurul prieten declarat forumistic este Rebela, nu am urzit nimic , este public profilul fiecarui membru.

Nu crezi ca ar trebui sa respirati un pic inainte de a invinui pe cineva ?!

Pentru orice poti sa ma penalizezi cu cat iti doreste inimioara doar este tarlaua ta.
Sorine, ca am mai avut cartonase si alea le-am provocat intentionat (nemernic adorabil) pentru ca am declarat lui doru9 simpatia mea reala pentru tupeul de a se esprima...

Nu ma intereseaza plangerile cotrobaite ale cuiva obsedat de mine si felul meu de a fi.

NU ti-am cerut niciodata nici un favor pentru mine personal Administratore Sorin, vad ca exagerezi si afirmand aceste lucruri dai de banuit aiureli forumistilor care abia asteapta inca o aiureala interpretabila.
Mai ramane sa ma declari instabila cu acte si ai turta rumena si coapta pentru oricine dispus sa creada orice.

Singurul lucru pe care te-am rugat a fost sa reeditezi topicul lui Rossa in amintirea lui.

sorin
28.10.2008, 17:11
inca 29 de puncte avertisment, prin care se ajunge la un total de 49 (la 50 puncte urmeaza suspendarea, deci a mai ramas o picatura mica de tot, adica un singur punct) care expira peste 6 luni pentru postare de informatii confidentiale ale lui Ninu si comentarea deciziilor administratorului, adica eu, plus limbaj de cartier.

Cu toate ca meritai sa fii suspendata, iti mai acord o ultima sansa. Depinde cum vei sti s-o gestionezi

Sorine, ceea ce am afirmat este in temeiul faptului ca din tot forumul Romanian-portal singurul prieten declarat forumistic este Rebela, nu am urzit nimic , este public profilul fiecarui membru.

am adaugat pe lista de prieteni persoane pe care le cunosc, care au solicitat sa fie pe acea lista, sau cu care pot avea discutii decente si inteligente.

NU ti-am cerut niciodata nici un favor pentru mine personal Administratore Sorin, vad ca exagerezi si afirmand aceste lucruri dai de banuit aiureli forumistilor care abia asteapta inca o aiureala interpretabila.

cica tonul face muzica.

sorin
28.10.2008, 18:56
Cu tristete remarc ca te-a orbit prostia, Sorin si ca ti-ai dat cu stangul in dreptul dar povestea de suflet (Ella) a fost publicata pe romanian-groups ....

nu conteaza unde a fost postata o poveste anume. asta nu inseamna ca noi avem dreptul de a copia acele informatii si a le posta pe alte siteuri.

pentru jigniri repetate, esti suspendata pentru 3 luni. daca vrei sa revii dupa aceste 3 luni, stii ce ai de facut.

sorin
01.02.2009, 11:54
Conform ultimelor anunturi pe care le-am facut, penalizarile vor fi doar pe perioade de trei luni.
toate punctele de penalizare de pe data de 10-28-2008 au expirat si ti le sterg.
Daca vei mai jigni sau injura administratorul, vei primi 50 de puncte de penalizare din prima, urmat de suspendarea definitive, fara dreptul de a mai active pe acest forum cu numele pe care-l ai acum. la fel se va intampla daca vei acumula 50 de puncte prin atacuri, jigniri, injuraturi adresate altor forumisti.

sorin
30.07.2009, 11:20
o luam de la inceput.
20 puncte penalizare (la 50 urmeaza suspendarea), pentru ignorarea avertismentului administratorului.

sorin
04.02.2010, 09:46
cele 20 de puncte expirasera intre timp si o luam iar de la capat.
10 puncte penalizare (la 50 urmeaza suspendarea), pentru ignorarea avertismentului administratorului.