PDA

Arată versiune întreagă : ramos

sorin
26.10.2008, 23:13
20 de puncte avertisment (la 50 puncte urmeaza suspendarea) care expira peste 6 luni pentru limbaj inadecvat (vezi mai jos)

------------------------

albinutza, ideea de comunism era foarte buna in teorie, a fost insa aplicata gresit. Uite , de exemplu kibutzurile din Israel au la baza ideea de comunism si le merge foarte bine. ...Cit despre alegerile din USA, abia astept sa il votez pe Obama!! Mai e putin! :)

**** you, bitch!
-------------------------------

fifi
27.10.2008, 12:04
eu am dat click pe profilul cârlionţatului de ramos şi nu am vazut pe nicăieri că are această penalizare. poate nu ştiu eu unde să mă uit?! sorine, help!

şi mai pe alt topic ziceai că la 50% e suspendare pe 3 luni, http://romanian-portal.com/forum/showthread.php?t=10577&page=2, iar aici că e pe 6 luni, deci cum e până la urma urmei?

sorin
27.10.2008, 12:09
am editat mesajul original de la "announcements" si de aceea am continuat sa postez aici. momentan, forumistii nu pot vedea acea optiune, dar o sa vorbesc cu webmasterul sa vedem daca se pot face publice astfel de informatii.

fifi
27.10.2008, 12:25
nu m-am mai uitat dar multumesc pt că ai spus şi aici, altfel credeam că s-a sfoiegit şi nuca ce-o am în loc de creier. :)

angeline
28.10.2008, 08:32
20 de puncte avertisment (la 50 puncte urmeaza suspendarea) care expira peste 6 luni pentru limbaj inadecvat

Io te-as vota la uninominale in ce-a mai inalta functiune, pe cuvant de forumist !:)

sorin
11.12.2008, 21:40
20 de puncte penalizare (40 in total, la 50 urmeaza suspendarea), pentru comentarii si proteste.

Cand mi te adresezi astfel am senzatia ca suntem intr-o competitie, care sa se catere mai sus.Doar frustrari.
............................
La o adica, cine te-a pus sa faci forumul asta? L-ai facut doar pt cei care-ti impartasesc opiniile? Pana sa constati ca s-au mai strecurat si intrusi, iti manci nervii. Tu nu te vezi cum sari ca un arc cand cineva cuteaza sa te contrazica?
.............................
Cu de-a sila, caci stiu ca nu-ti pasa, iti dau un exemplu despre motive pt care sunt pedepsiti membrii pe alte forumuri...romanesti: scrierea mesajelor cu deformari ale limbii romane, de genul: tz, sh, k, etc. Pentru a se face mai bine intelesi, userii pot folosi diacritice. (ţ, ş, etc).
am alte treburi decat sa-ti explic tie de ce am facut forumul acesta, sa aud ca ma faci frustrat, sau sa-ti ascult "emanatiile filozofice". poti sa-ti faci propriul forum si sa pedespesti pe cine vrei, pentru lipsa de diacritice sau alte motive.
deocamdata mai ai un singur pas sa parasesti acest forum unde te simti asa oropsit ca nu poti scuipa in continuare pe jos. mai ai un singur pas sa scapi de stresul pe care l-ai acumulat pe aici. depinde de tine daca vei folosi usa din fata sau cea din dos. la unii, oricat li s-ar oferi, nu le ajunge, de ce le oferi mai mult, de ce critica mai mult.

sorin
11.12.2008, 22:38
10 de puncte penalizare (50 in total, echivalent cu suspendarea)

sorin
15.03.2009, 08:28
cele 50 de puncte se suspendare au expirat odata cu expirarea suspendarii temporare de 3 luni.