PDA

Arată versiune întreagă : romani in miami

justincase
10.07.2008, 19:23
ajung pe 18 august la miami si stau 6 zile. ma poate indruma cineva unde pot intalni romani (o locatie unde se intalnesc romanii) ? multumesc

raresblaga
10.07.2008, 20:53
Nu sunt romani care sa se intalneasca in Miami... dar poti sa mergi in Hollywood - un orasel mic la 30 de minute de condus spre NORD. Sunt 2 restaurante romanesti acolo si o sa gasesti destuiromani cu care sa speram poti sa skimbi o vorba sau doua...

Succes.

justincase
13.07.2008, 19:27
merci rares
eu voi fi cazat in partea de nord ... la "white house miami inn" hotel si ma gandeam ca in saptamana pe care o voi petrece acolo pot intalni si cativa romani prin zona.
m-ar ajuta daca ma poate indruma cineva cum ajung de la aeroport la hotelul precizat mai sus.

justincase
14.07.2008, 22:13
Nu sunt romani care sa se intalneasca in Miami... dar poti sa mergi in Hollywood - un orasel mic la 30 de minute de condus spre NORD. Sunt 2 restaurante romanesti acolo si o sa gasesti destuiromani cu care sa speram poti sa skimbi o vorba sau doua...

Succes.

daca poti sa-mi spui si cum ajung la restaurantele respective ...eventual cum se numesc ...merci

raresblaga
15.07.2008, 01:14
Salut Justin,

Unul din restaurant se numeste " Transilvania " si celalalt se numeste "' Dracula " acum daca nu ai masina e cam dificil sa ajungi acolo.... cand ajungi in Miami? poate am timp si mergem impreuna acolo...

Numai bine,

justincase
15.07.2008, 20:43
Salutare Rares
Ajung pe 18 august si raman acolo o saptamana, adica pana pe 24. Daca poti lasa date de contact (un nr. de tel) voi incerca sa te contactez dupa ce ma cazez.
Multumesc pentru oferta